www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist Caut Trupa In Bucuresti


ValeChitara
 Share

Recommended Posts

Ma chiama Valeriu Nastasescu (mai bn Vale) si surprinzator sunt chitarist si caut trupa. Nu sunt interesat de a forma o trupa ca daca n-am format la trupe pana acum de m-am saturat sa caut oameni si sa nu gasesc pe nimeni.

 

Sunt interesat de o trupa de: progressive metal/rock, heavy metal, speed metal (Megadeth :)) ) sau ceva asemanotor (nu vreau formatii de alternativ sau metalcore, deathcore, death, black)

 

Cant chitara solo, nu o sa ma vedeti la ritm...

 

Am scule proprii (daca sunteti interesati vedeti la profil).

 

Am fost in mai multe trupe, si am ceva experienta. (oricum sunt obsedat de chitara, ca eu numai asta fac, o sa vedeti ;) )

 

Cant de vreo 3 ani si 8 luni am avut un profesor mai de mult (am luat lectii cam 5-6 luni) iar de cateva luni am inceput sa iau lectii de la George Patranoiu (chitaristu meu preferat, odata cu Petrucci).

 

Daca vreti sa va comvingeti de abilitatile mele puteti sa imi dati PM ori mail (masterof_tallica) sa ne vedem la o auditie, sau sa il intrebati pe Patranoiu de "Vali" sigur o sa stie de cine vorbiti ;).

 

Hai ca am vorbit destul, deci ROCK ON! \m/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.