www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sansamp Triac


Recommended Posts

SansAmp TriAC, emulator de Marshall, Fender si Mesa Boogie complet analogic, dar cu memorare digitala a 3 preseturi. Este un fel de GT-2, dar cu memorii. Functioneaza perfect, dar este putin zgariat. In acest moment nu se mai fabrica, in cativa ani ii va urca pretul foarte mult, acum il puteti lua la un pret foarte bun.

 

http://www.tech21nyc...amp/triacp.html

Nou a costat in jur de 250E la Thomann, eu il dau cu 450 RON.

http://www.youtube.c...&v=0ZeZbrv8fwY#!

 

Las cateva posibilitati deschise pentru schimb, in principal m-ar interesa un procesor VOX Tonelab doar seria SE si LE cu diferenta evident din partea mea sau cu ceva microfoane de studio (voce/intrument) cu diferenta de rigoare daca exista!

 

contact 0763920320, mess: c.mariuspopescu

Link to comment
Share on other sites

 

Da ba, ce intrebare GENIALA

 

Da-i 2 porcarii, ce se gasesc pe toate gardurile, din care una digitala, pe ceva analogic, controlat digital calumea

 

Think much?

 

Da bazaie-l si cu PM si telefoane, sa fii sigur ca nu scape oferta, sa nu cumva sa le dea pe un Rp80 :death:

Edited by Razvan S.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da ba, ce intrebare GENIALA

 

Da-i 2 porcarii, ce se gasesc pe toate gardurile, din care una digitala, pe ceva analogic, controlat digital calumea

 

Think much?

 

Da bazaie-l si cu PM si telefoane, sa fii sigur ca nu scape oferta, sa nu cumva sa le dea pe un Rp80 :death:

 

 

Acum am vazut...vroiam sa ii dau un Behringer Ultra Metal si sa imi dea si diferenta ....dar am zis ca il dau prea ieftin :lol: ....joke

 

Ce sa fac nu mai suportam pedalele alea vroiam sa scap de ele odata....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.