www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobosar & Bassist Cautam Trupa De Heavy Metal In Timisoara


Guest Ella Savage
 Share

Recommended Posts

Guest Ella Savage

Fara labareli, fara emokizi de 13 15 ani care se cred rockstaruri peste noapte (de care am fost abordati in ultima vreme), fara "stii nu ma lasa ai mei sa repet in locatia x sau dupa ora 21"

 

Suntem oameni seriosi, am lucrat impreuna de ceva vreme, ne stim nevoile, ce vrem si ce nu. Marios canta de vreme buna la tobe, e din Grecia si s-a mutat in Tm cu ai sai. Bate impecabil la tobe, n-are probleme cu ritmul si se adapteaza oricarui stil de muzica (mai putin, death & black - care nu-s pe gustul lui). Acasa la el, in Grecia, a mai avut o trupa de hard rock/heavy metal cu care a avut iesiri la fest-uri mari. Eu, subsemnata, pot sa ma laud cu faptul ca am jonglat cu bassul pe la mai toate genurile, de la jazz la black. Desi cant de 3 ani, am adunat intr-atata experienta cat sa ma pot descurca binisor. Fac asta pentru el in special, fiindca stiu cat de mult isi doreste o trupa si cat de mult iubeste acest gen.

 

Asadar, daca mai e cineva prin toata Timisoara asta care sa mai aibe o farama de GUST in el/ea, dati un PM si va voi raspunde cat mai repede posibil!

 

Avem si sala de repetitii pe calea Buziasului! Disponibila :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ella Savage

Mersi kyuslauten pentru like.

 

Mister Shimmy, ai habar de oameni care ar fi interesati? Esti un om bazat prin Timisoara. Ti-as ramane datoare pe viata! :)

Edited by Ella Savage
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.