www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa Heavy-Metal Cauta Voce, Bucuresti


Guest heavymetal
 Share

Recommended Posts

Guest heavymetal

Suntem 4 tipi (chitara solo, ritm, bass si tobosar) care vrem sa cantam heavy-metal si cautam un al 5-lea om care sa completeze formula, eventual pe cineva cu varsta cuprinsa intre 17-29 de ani. Cautam un om hotarat si serios, care sa vina la repetitii si pe care sa ne putem baza. Avem fiecare experienta de scena si concerte la activ, asta nu constituie o problema. Avem si piese facute de noi, dar probabil ar trebui putin lucrate din punctul de vedere al solistului.

Pentru mai multe detalii, reply aici sau P.M. Verific zilnic.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest heavymetal

Update: de cand am pus anuntul, am mai facut inca 4 piese intrumental+versuri=love, deci am ajuns la mirificul numar de 11 melodii. Hai careva cu vocea sa facem treaba, ne asteapta scenele, studiourile, groupies :rock:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

suna-ma cand poti ....0721857626 numarul meu...nu am internet la camin momentan si nu pot intra online prea mult asa pe la prieteni momentan...astept telefonul ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest heavymetal

V-ati gasit voce? As veni eu pentru niste auditii, ca sa zic asa... :-) Astept raspuns. Multumesc.

Salut. Multam de interes, dar ne-am gasit om la voce. Acum lucram la piese, iar in curand o sa incepem concertele :) Bafta la cautari in continuare

 

Multumim RGC, se poate inchide topicul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.