www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Line 6 Pod Hd500


Recommended Posts

Vand Line6 Pod HD500. Procesorul vine in cutia (cutiile) originale, manual, alimentator, si cablu de date si se afla in stare f.buna, folosit f. putin. A fost cumparat la Thomann in septembrie 2011, deci mai este in garantie.

Poze pun doar la cerere, ca procesorul nu prezinta urme, zgarieturi. As prefera predare personala, iar la cerere trimit si prin courier.

Intr-o raza de 100-150 km duc personal procesorul la cumparator la nevoie.

 

 

Nu ma intereseaza nici un fel de schimb.

 

Pret: 1800 Ron.

 

Contact in PM sau telefon (in semnatura)

Edited by winci
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Unii m-au intrebat in PM, de ce vreau sa "scap" de procesor. Nu e nici un secret. Procesorul am folosit direct in mixer, dar de un timp (de o luna ...) am trecut la pedalute si amp. Vreau sa-mi cumpar un pedalbord si inca cateva pedale analogice de calitate. Cam asta ar fi motivul vanzarii. Vreu sa-mi complic un pic viata. :)

Edited by winci
Link to comment
Share on other sites

Pentru o perioada, in pretul procesorului se include si un microfon Shure SM57 LC. Microfonul se afla in stare perfecta de functionare, urme normale care apar o data cu varsta; zgarieturi minore pe maner. Microfonul nu a cazut niciodata, nu a fost reparat, si nu s-a cantat (vocal)in el, a fost folsit doar pt, chitara. Deci, pret 1850 ron, procesor+microfon.

Se da si separat: procesor 1850, microfon 250 ron. Separat pretul microfonului nu este negociabil. Aceasta oferta e valabila o saptamana, cel mult 10 zile, cand microfonul se scote de la vanzare, ca am un client, care este bun de plata cam la aceasta data.

 

Am uitat sa mentionez, microfonul este cumparat din magazin, acum 3 ani, dar mai mult a stat in sertar. :)

Edited by winci
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca inca cateva zile, aceasta oferta ramane in picioare, doar din motivul, ca persoana interesata de procesor, este plecat in strainatate si inca nu a ajuns acasa. Avand in vedere, nevoia de cash, pt a achizitiona un instrument, anuntul ramane valabil, poate o zi, poate o saptamana, si pretul este negociabil, in limitele bunului simt. HD500+SM57 sau separat, doar microfonul. Procesorul are acelasi pret, cu sau fara microfon. Microfonul e doar un bonus la procesor.

Link to comment
Share on other sites

Oferta doar pentru azi!!!

 

HD500 1600 RON. (Fara microfon)

 

De maine, procesorul se scoate de la vanzare.

Oricum topicul se poate inchide.

Multumesc RGC.

 

S-a vandut procesorul. A ramas doar microfonul, deci anuntul nu mai este valabil.

Edited by winci
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.