www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Recorder Digital Zoom H4N


Guest tkh1105
 Share

Recommended Posts

Guest tkh1105

Vand Zoom H4n, ,folosit foarte putin ,la vreo 2 concerte si in studio, arata si functioneaza perfect. Are o gramada de posibilitati de utilizare (vezi manualul ) . Foarte util in studio sau repetitii. Eu am fost foarte multumit de calitatea inregistrarilor, si impreuna cu celelalte obtiuni de folosire face un raport calitate/pret foarte bun. De ceva vreme nu-l mai folosesc asa ca m-am gandit sa-l vand (strang bani de de un power amp :) )

Pret : 990 RON ( nou e in pe la 1400-1500 RON )

Edited by tkh1105
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest dan27

m-ar interesa la acest pret.are toate accesoriile?eu sunt din Iasi.cum am putea face sa-l testez inainte de a-l cumpara?multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest tkh1105

are toare accesoriile, functioneaza perfect.De vazut, doar in Arad. eventual incerc sa pun niste poze cat de curand.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Guest tkh1105

revin cu vanzarea recoderului, l-am scos o vreme de la vanzare ca parca imi parea rau sa-l vand dar am nevoie de niste bani pentru un nou proiect,asa ca... up pentru acest recorder(si nu numai) excelent. Mentionez ca recorderul se poate folosi cu rezultate excelente si in foto- video, pentru cei interesti si de acest domeniu.

pretul ramane la 900 ron (si asa a mai crescut euro din vara deci,...)

Edited by tkh1105
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.