www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Boss Bcb-60 Pedalboard


Recommended Posts

Astept oferte pentru acest pedalier! Sunt dispus sa ofer 350 RON sapatamana asta pe loc!

 

Singura cerinta a mea este sa fie functionabil (fara cabluri rupte, case crapat, etc you get the ideea)

Nu ma intereseaza estetica atat de mult (zgarieturi, praf...) cat functionalitatea, si neaparat sa aiba traf-ul original! Nu accept oferte ale caror pedalbord-uri li s-a schimbat traful!

 

Contact: 0763692612

mess: c.mariuspopescu

Link to comment
Share on other sites

Mai bine iti iei asta de nou http://www.senia.ro/...hringer-18155-3

il am eu,face toti bani,sursa nu e ''galagioasa'',si nu mai zic la bani astia e chiar calitativ.

 

Daca nu te pricepi nu mai da sfaturi altora. Nu ma pronunt vizavi de case, dar sursa aceea este foarte slaba si sunt multi care s-au plans de faptul ca alientarile sunt de calitate foarte slaba, se strica foarte repede, lucrul de altfel foarte normal cand vine vorba de Bergenbier.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca nu te pricepi nu mai da sfaturi altora. Nu ma pronunt vizavi de case, dar sursa aceea este foarte slaba si sunt multi care s-au plans de faptul ca alientarile sunt de calitate foarte slaba, se strica foarte repede, lucrul de altfel foarte normal cand vine vorba de Bergenbier.

Nu e nevoie sa fi asa de incisiv.Nu stiu de unde acest mit despre ''bergenbier'',dar am fost si sunt posesor de scule ''bergenbier'' si nu ma plang.Nu toata lumea are bani de scule de sute de euro.Cat despre sursa si pedalboard,e foarte bun si nu face probleme.

Edited by the outsider
Link to comment
Share on other sites

multumesc de sfat outsider, stiam de pedalboard-ul celor de la Bergenbier, prefer sa imi iau ceva mai decent, de aceea optez ptr un bcb 60, care are o sursa mult mai buna, de fapt asta este si motivul ptr care vreau bcb! Am vazut la multi prieteni cum se comporta, inclusiv user-ul blackthorn are un pedalboar asemenator!

 

De asemenea am primit oferte de bcb fara alimentator sau cu alimentator defect/reparat! unul din motivele principale ptr care prefer acest pedalboard este si din cauza alimentarii, care este mult peste ce am acum rocktron on tap! Deci ma intereseazaun pedalboard functional cu alimentare fara cusur!

 

Inca astept oferte! Sa aveti o seara placuta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.