www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Boss GT-3


Guest kdavru
 Share

Recommended Posts

Guest kdavru

Imi dati si mie va rog un mic sfat in legatura cu BOSS GT-3? :) impresii...orice...am gasit unul la mana a doua cu vreo 12 milioane si as vrea sa stiu si daca s-ar merita banii....mie mi-ar place tinand cont k sunetul de metal-zone mi se pare tare si am mai si cantat putin d tot pe el mai demult.....am auzit ca are si niste preamp-uri k lumea..chiar si unul d mesa boogie parca..nu-i p lampi dar merge uns :) mersi anticipat..

Edited by kdavru
Link to comment
Share on other sites

Guest kdavru

Salut Radu :)

 

Atat pot sa-ti zic, ca-i scump ce-ai gasit tu, atata costa(chiar mai putin de atat) un GT6. In rest de cum suna etc. nu pot sa-ti zic numai din auzite, asa ca dau cuvantul celor care au(au avut).

 

Sper ca am fost de folos :)

Mersi mult Radu :) sunt de acord cu tine k la pretul asta as putea gasi usor un gt-6...eu-s umpic nedumerit k am auzit d l multi omusteni chitaristi k gt-6-le "e prea sintetic"..."prea suna a zoom"si chestii din astea..si alti spun k suna marfa..uneori nu mai stii ce sa mai crezi..mai ales k n-am avut ocazia sa pun mana pe vreun gt-6....anyway thanks :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.