www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Procesor Efecte Zoom 505Ii


Recommended Posts

Vand un procesor zoom 505II de chitara...primit de la un prieten de pe forum..(eu am platit doar curierul) ...il vand deoarece strang bani pentru un amplificator...si cam caut sa dau orice pentru a-l achizitiona...despre el gasiti multe pe google..youtube..etc..functional este 10/10 poti scoate destule tonuri din el..si efecte..mie personal m-i sa parut foarte versatil...aspect i-as da 8.5 din 10 din cauza capacului de pe spate..pe care l-am vopsit in albastru..in rest pe fata e 10/10.. ce pot sa zic...il dau cu tot cu alimentator pentru el...tot ce mai e nevoie e sa bagi chitara in el si sa te distrezi..:D

 

Tinand cont ca eu l-am primit la un pret destul de mic il si vand la un pret mic...adica incerc sa iau si eu ceva bnai pentru ampul ala..

 

Procesor+alimentator=75 lei negociabil..daca vrei trimit si in tara prin posta romana..il pun intr-o cutie de papuci si il trimit..pretul nu icnlude transport..care e in jur de 5-10 lei prin posta romana..

 

PRETUL ESTE NEGOCIABIL

 

pentru detalii pm sau aici..poze la fel...cereti pe pm sau ni topic.

 

Cheers

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.