www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Efect Behringer V-Amp 3 - Excelent Pentru Incepatori - 150 Ron


Recommended Posts

PROCESOR CHITARA BEHRINGER V-AMP 3

 

Procesorul a fost cumparat acum un an si nu a parasit studioul. L-am luat ca primul meu procesor, este folosit normal, nu prezinta defecte, functioneaza perfect.

Este o scula excelenta pentru incepatorii care nu vor sa cheltuiasca o avere pe primul lor procesor.

Scula se vinde in magazine cu 450-500 RON. Se vinde foarte ieftin pentru ca vreau sa trec la ceva superior si nu vreau sa fac colectie de procesoare in studio.

post-20075-0-34834900-1339059516_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

fratilor, il dau ieftin pentru ca vreau sa scap de el. nu ma intereseaza neaparat banii dar vreau sa trec pe un boss ca nah, vreau ceva mai performant. Nu pot sa fac colectie de efecte :) Nr. meu e 0723635118...sunati-ma...am un baiat interesat dar vreau sa fiu sigur ca nu mi se intoarce produsul sa dau banii aiurea pe transport.

Link to comment
Share on other sites

. nu ma intereseaza neaparat banii

Din cate am inteles il dai pe gratis.Te rog (dak il dai pe gratis)sa mil dai mie pt ca am 12 ani si sunt incepator,inca nu am un procesor.Din cate stiu,tipu de mai sus are 31 ani.Cine stie cate scule are.........te rog damil mie.Daca il dai pe gratis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.