www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Schimb Lg K290 + 2 Doze Squier Strat + Inca O Bere Ceva, Pe Un Jaf De Telefon


Recommended Posts

Ok, it goes like this..

 

Imi trebuie cat mai repede un telefon auxiliar aluia pe care il am, pentru inca un numar.

 

Pretentii in ceea ce priveste telefonul respectiv mare lucru nu am, doar sa pot scrie mesaje USOR si REPEDE de pe el, si sa tina bateria mai mult de 6-7 ore, atat. Din cauza asta as prefera un Nokia 3100, 3310, etc, dinozauri de genul asta.. Si sa fie codat in Orange/Vodafone sau macar decodat in toate retelele.

 

Ofer la schimb un LG KG290 functional, dar putin ravasit iar estetic ceva mai un-appealing(nu il folosesc pt ca tastele functioneaza ceva mai greu, si cand scriu repede ma mai incurc in ele si scriu mai greoi).

Camera de 1.3 MP, slot de card, you name it, he's got it..

Vine cu un cablu de conectare la PC original, care se foloseste atat la incarcare cat si la transfer de date.

 

asta e telefonu':

$(KGrHqQOKiwE6Z-NvjgHBOnYwY2!5g~~60_35.JPG

 

Bonus 2 doze single coil de Squier Strat, car eoricum fac pureci la mine de ceva ani incoace si nimeni nu vrea sa le cumpere.

 

Bonus daca mobilul propus la schimb e decent o bere :)

 

 

sariti cu ofertele ca e graba maxima.

 

contact: 0747.470.670

Link to comment
Share on other sites

Guest Jancsy Danko

salut, am eu un 3310 daca vrei, telul e al buniciiele si nu-l foloseste, bateria nu prea tine,ma intereseaza doar dozele

 

Link to comment
Share on other sites

salut, am eu un 3310 daca vrei, telul e al buniciiele si nu-l foloseste, bateria nu prea tine,ma intereseaza doar dozele

salut

e ok.

lasa un numar de telefon sau suna-ma sa vedem cum facem trocul.

 

 

apropo, bag si un set de casti castigat la promotie la Philip Morris. sunt faine, mari albe cu negru, de hipster. eu nu am ce face cu ele ca am Sony in ear's deci im sunt inutile.

 

up!

Link to comment
Share on other sites

Guest Jancsy Danko

salut

e ok.

lasa un numar de telefon sau suna-ma sa vedem cum facem trocul.

 

 

apropo, bag si un set de casti castigat la promotie la Philip Morris. sunt faine, mari albe cu negru, de hipster. eu nu am ce face cu ele ca am Sony in ear's deci im sunt inutile.

 

up!

 

Am sa te sun maine pe numarul ce l-ai lasat ....acum tre sa ma ocup de fiul meu.....si ma intereseaza doar dozele, am un reghin copie les paul si is cam distruse dozele, is intrerupte firele prin ele, magnet spart...vb mai multe maine

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.