www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Just Another Lie (Ska Punk) Cautã Un Bassist


Santal
 Share

Recommended Posts

Salut.

 

În urma unor discuții am hotãrât cã trupa ar suna mult mai bine (ºi mai plin) pe douã chitare ºi, de aceea, am hotãrât sã cãutãm un bassist ºi sã facem un formulã de patru oameni. Eu sunt momentan bassistul trupei, dar voi trece la chitarã dacã gãsim pe cineva interesat, dedicat ºi care sã facã treabã cu degetele :D. Suntem o trupã de ska punk cu diferite influențe din zona hardcore sau rap.

 

Aici puteți asculta ceva de la noi ºi dacã vã place give us a sign : http://justanotherlie.bandcamp.com

Link to comment
Share on other sites

Guest alinbass

Salut! Sunt basist cu experienta,ma puteti contacta la nr. de tel.: 0748.875.917 sau la id.: alin_georgiana75 sa discutam mai pe indelete...

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sunt basist cu experienta,ma puteti contacta la nr. de tel.: 0748.875.917 sau la id.: alin_georgiana75 sa discutam mai pe indelete...

 

Avand in vedere ca tu "aplici" pentru postul de basist, normal si profesionist ar fi ca tu sa ii contactezi pe baieti . Prin acest simplu gest, ti-ai dovedi interesul precum si intentiile serioase de a canta intr-o trupa ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Salut, scuze că am uitat să pun localitatea. Ştiu că e cam crucial chestia asta hehe, dar am făcut postul în grabă. BUCUREŞTI este locaţia noastră. ! :)

Si eu sunt tot in Bucuresti

Caut oameni pentru o trupa proprie dar am remarcat anuntul asta

Poate am putea sa gasim ceva in comun unii cu altii

Ce zici?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest blink-blink

bucuresti???? faking bulshit!!!! ce naspa! bassist si eu si chiar caut trupa de ska:((((((((

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.