www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Lutier sau magazin ?


Eat_the_Day
 Share

Recommended Posts

Salut .. as avea si eu o intrebare daca se poate :).

 

Probabil ca ati auzit de Grosmann ..in caz contrar aveti linkul aici www.grosmann.ro .

Ce parere aveti ? As vrea sa-mi cumpar o chitara elecrica noua ... mare problema e ca sunt stangaci. Deocamdata sunt la nivel mediu cu chitara si nu vreau sa investesc mai mult de 10 -- 12 mil intr-o chitara noua. La banii astia nu am gasit cine stie ce ( in orice caz nimic in romania pt stangaci ) ..si mai multa lume mi-a recomandat un lutier ( grosmann ).Un tip de la mine din oras ( Bistrita ) si-a luat o chitara de la el ...personal nu am auzit chitara ..am auzit doar ca tipul e f multumit de ea.

 

As vrea sa stiu a mai incercat cineva o chitara de la el ? Meritã ?

 

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Pfoai... iar iese cu flame...

 

In fine, du-te cu incredere la domnu Grosu. La chitarele pana in 10 milioane e imbatabil ca raport pret-calitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey

Pfoai... iar iese cu flame...

 

In fine, du-te cu incredere la domnu Grosu. La chitarele pana in 10 milioane e imbatabil ca raport pret-calitate.

deacord cu MrJackson si daca vrei poti sa vb cu domnul cristi grosu sa iti faci chitara left hand

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.