www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concert Dragos & Ramona - Big Mamou - vineri 11 aug


moshu
 Share

Recommended Posts

Dragos & Ramona ........ playin` with music se cheama acest proiect la care iau parte pe langa subsemnatul, Ramona DIMU - voce si Tzetze - muzicutza, percutie. Vom aborda un repertoriu foarte variat, de aceea nu pot spune nici pe departe ca va fi o seara de blues.... pt ca va cuprinde multe piese cunoscute, sau mai putin cunoscute, cantate intr-o varianta acustica, chitara si voce. In concluzie va asteptam vineri seara la Big Mamou....

Link to comment
Share on other sites

Guest Tzetze_harp

Modica pt cine? Pt cei ce au un serviciu :) Anyway, pe la ce ora o sa inceapa? (asa de referinta :))

...Bine,Stefan!Dupa indelungi cugetari eu cred ca am gasit o solutie salvatoare....Inainte de inceperea concertului organizam o cheta si cu putzin noroc facem rost de suma necesara platzii biletului tau si poate si de vreo doua beri pe "moka"...E bine asa? Sper ca te-am convins sa nu lipsesti de la acest concert,nu de alta.....dar lipsa ta din randul publicului ,m-ar face sa ma simt sfashietor de singur...O seara minunata iti doresc !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.