www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara!


Tildiu
 Share

Recommended Posts

Da eu vroiam una in forma de V si nu credeam ca in doua zile iti poti schimba parerea asa tare despre chitari.. :))

 

Postul meu anterior se adresa direct colegului @metallicu, cu care am mai polemizat pe tema V-urilor recent, probabil că te-ai prins.

 

Succes atunci și spor la repetat!

Link to comment
Share on other sites

Jacksonu e criminal !

 

So stapanesti sanatos orice tiei lua

M-am gandit si i-au charvel-ul

Btw.. Mersi mult!

 

Poti sa te uiti si la seria Desolation de la Charvel : http://www.guitarsho...us.php?pid=1972

Mersi ca mi-ai zis daca nu imi "luminai" mintea poate luam ceva ce nu mi-ar fi placut!

Mersi tuturor pentru ajutor!

Link to comment
Share on other sites

Mie imi place mai mult Jackson-ul. E chitara pe care as vrea sa mi-o cumpar peste 1 an. Dar nu m-as feri nici de Charvel-ul acela...pare interesant!

 

Tu oricum alegi chitara dupa aspect, sa arate mai metal, nu sa sune mai metal. Asa ca, fara suparare, parerea ta nu cred ca are o pondere foarte mare in decizia finala a lui Tildiu.

 

 

 

Mna si sa nu fiu total off topic, Charvel-ul pe care ti l-a propus Adi M chiar pare foarte interesant.

Sa o stapanesti sanatos si sa o canti cu placere cand ti-o ajunge :) si sa postezi o inregistrare ceva sa auda si urechile noastre.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.