www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Parere Aveti?:)


Rockstar13
 Share

Recommended Posts

mai asta a fost taman buna sa ma trezeasca din senzatiile provocate de prea mult alcool (nu de cea mai buna calitate... recunosc)... in fine. O parere de om necunoscator in vocisti ... sau stiinta asta. Ca si linie melodica adica note si asa mai departe exista un "flow" (deci e ascultabila) ... si totusi erau vreo 2 flow-uri care unu hais si altu cea ... la un momentdat se mai loveau unu de altu (aici ma refer la ritmu melodiei si ceea ce ai cantat tu peste aceasta)... nu cred ca e o problema la voce (poate un pic mai mult tremurici in glas si pe alocuri atentie la cuvinte cat de bine sunt pronuntate si unde pui accentu ... mai ales cand vine vorba de o limba straina c-o fi de porc, sau de englez... ma rog). Deci un mare pro pentru voce ca si note si daca mai ajustezi un pic partea cu ritmu zic ca ar fi bestial, oricum mie mi-a placut piesa ca si overall... baga mare in continuare!

Link to comment
Share on other sites

... nu ... tine cont de ce crezi tu dupa ce o reasculti dupa 100 de ori... eu unu mi-am sters idioteniile de pe youtube ca ma rog... daca eram acu 1 an... eram in extaz, dar acu e trist... tre mai mult. Tine cont de urmatoarea chestie:... mai mult si mai mult... pana cand???... dracu stie... nu stiu... Pune suflet mai tot timpu si ai sa vezi... (asta ma asigura oarecum iar daca nu se face astfel, adica daca in muzica nu e suflet, eu ma impusc)... munca multa, suflet si mai mult... si toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 months later...

hai mai ca vocea e faina.

poate un pic frazarea e gresita, dar aia e o problema minora. poate nici negativu nu e chiar ok...

oricum, cand negativul difera de original, trebuie sa adaptezi frazarea la negativ, ca invers sigur nu o sa se intample. :) ca altfel nu o sa ,,bati" unde trebuie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.