www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Procesor De Chitara Line 6 Pod Hd 500


Guest iuli bica

Recommended Posts

Guest iuli bica

Vand procesor de chitara Line 6 pod hd 500, se afla inca in garantie, l-am cumparat acum 6 luni.

starea este excelenta, il vand ca sa imi cumpar pedale mai mici sa imi fie mai usor. nu am nevoie de atatea efecte

sunt din constanta

pretul este de 25 de milioane,cu tot cu carcasa Thon

contactati-ma pe adresa de mail " iulimbi@yahoo.com "

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

il dai cu 20 mil si pastrezi case ul? ca am unul deja dela alt procesor

 

sau dau la schimb pedale f tari si noi

 

ibanez jemini -------------------------------------------- e necantat...deloc ca nou...am dat pe el o suta de euro si o pedala de eq MXR

mxr super comp .-----------------------------------------compresor am dat 4mil si ceva pe el edla guitar shop

boss cs 3 ---------------------------------------------------compresor f fain

boss fv 500 pedala de volum---------------------------am dat 4 mil si pe ea depe thoman

Mxr gt od (tube screamer)-------------------------------dela mc music luat la sfarsitul lui 2010

boss ce 20 -------------------------------------------------cel mai comple chorus

TC electronics Hall of fame .--------------------------...un super reverb ultimul dela TC Electronics...am dat 5 mil depe thoman anu trecut

Behringer PB1000 ---------------------------------------e un case f fain pt 12 pedale luat depe thoman cu 4 mil da merita toti banii daca vrei sa treci pe pedale

AMT ss 11 A cumparat cu 15 mil de pe thoman in septembrie anul trecut -----e un preamp pe lampi cu 3 canale....e f tare insa eu am deja un amp pe lamp de 100 W cu difuzore Celestion V30 ...

un demo aici:

 

 

nu dau preampul si toate pedalele...ca ajung la peste o mie de dolari :) pt un procesor dar negociem si vedem ce vrei...

cred ca e cea mai tare oferta avand in vedere ca ai pedale de distors ,boost, chorus ,volum,reverb si compresie si case....

 

 

da mi add pe mess la : sweetheartofarose sau la nr de tel:0753974233

ne auzim

Edited by sweetheartofarose
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.