www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa In Formare Timisoara / Cautam Tobosar & Bassist >> Djent, Metalcore


Guest Metall
 Share

Recommended Posts

Trupa in formare, am cantat timp de 2 ani tot acelasi stil (Metalcore / Djent), dar din motive personale a trebuit sa ne despartim si sa mergem fiecare pe alte "cai", am ramas doar 3 membri: ambii chitaristi si vocalul, de aceea avem nevoie de un bassist si un tobosar care sa fie pe acelasi film cu noi.

Bineinteles, vrem ceva serios, asa ca rog seriozitate ....

 

Peace

Edited by Metall
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Eu caut chitarist pentru technical death metal (exemple concludente Necrophagist, The Faceless, Cryptopsy, Augury, si altii). Avem sala de repetitii, in curand studio. Data demararii proiectului 01 iulie 2012. Putem discuta si inlocuirea basistului care in momentul de fata este temporar, doar daca noul basist intocmeste urmatoarele conditii: stil de cantat cu degetele (exclus pana), obisnuit cu tempouri mai ridicate de 200 bps si bas cu scara lunga si 6 corzi (de preferat fretless).

Contact: PM sau reply.

Chears!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...
On 10/02/2012 at 23:15, Guest Metall said:

Trupa in formare, am cantat timp de 2 ani tot acelasi stil (Metalcore / Djent), dar din motive personale a trebuit sa ne despartim si sa mergem fiecare pe alte "cai", am ramas doar 3 membri: ambii chitaristi si vocalul, de aceea avem nevoie de un bassist si un tobosar care sa fie pe acelasi film cu noi.

Bineinteles, vrem ceva serios, asa ca rog seriozitate ....

 

Peace

Am fost, de asemenea, membru al unei trupe rock, dar după nașterea fiicei mele, am decis să găsesc ceva mai liniștit, ca să pot fi cu ea tot timpul și să o văd crescând. De aceea am descoperit un nou hobby și un venit bun. Am început să studiez programarea IT - https://goit.global/ro/articles/cine-este-frontend-developer-in-it-rol-responsabilitati-perspective/ și acum lucrez de acasă, aproape de fiica mea. Așadar, poate că și ție îți va plăcea programarea și IT-ul și voi fi bucuros să împărtășesc cu tine un limbaj de programare accesibil și o modalitate ușoară de a învăța informații noi. IT-ul este mereu în mișcare, așa că nu vă pierdeți curiozitatea și continuați să descoperiți noi instrumente și oportunități. Fiți deschiși la experimentare, puneți întrebări și căutați cele mai eficiente soluții. Cu această abordare, veți deveni un programator excepțional.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.