www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

3 Pedale De Exceptie


Recommended Posts

vand 3 pedale de exceptie

 

1. Marshall Guv'nor 2 - achizitionat acum 4 ani de la mcmusic, am si alimentator pentru el. pret 200 lei

 

2. Digitech Chorus Factory - are vechime de un an dar l-am achizitionat in primavara de la cineva..pret 250 lei

 

4. Vox wah wah - achizitionat acum 4 ani de la mcmusic..o mica problema..am pierdut un picior pe care l-am inlocuit cu un surub si niste piulite acoperite cu cauciuc..in rest functioneaza perfect..pret 300 de lei

 

preturile sunt negociabile si astept oferte..imi vand pedalele pentru ca m-am saturat sa le tot car dupa mine..de asemenea mai vand si un amp vox pathfinder..am sa revin si cu poze cat de curand

Link to comment
Share on other sites

da..legat de pedala wah wah este un vox v847 si am si cutia cat si husa originala care venea cu efectul...

 

@Mr Vintage..multumesc pt up..si pt mine is pedale de exceptie..si sunt ferm convins ca si pentru altii..din pcate nu am avut bani ca sa imi cumpar sa zicem un tonebone plexi..ca sa fie in domeniul astro..si pe urma sa il vand si sa se ridice la standardele tale..legat de alimentator..pot sa vad pedala si fara el..numa ca eu i-am gasit o folosinta ca nu mai trebuia sa cumpar baterii

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

haideti oameni buni..noua ii 435 de lei..aici ii doar 200..digitech chorus factory

 

  • Seven classic chorus effects models
  • Level, Speed, Depth plus three extra controls for each effect
  • Flexible Output Mode™ -- configure outputs for amp or mixer
  • Cast-metal chassis
  • Unique carbon-fiber finish
  • Non-skid rubber base

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.