www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Wampler Super Plextortion


Recommended Posts

Vand aceasta minunata pedala de distors. Cum suna, puteti asculta

. Detalii despre pedala sunt disponibile pe site-ul producatorului, adica aici. Pedalele construite de Brian Wampler nu au nevoie de multa reclama, calitatea acestora fiind binecunoscuta si foarte apreciata de artisti precum Brad Paisley, Brent Mason s.a. Pe scurt, daca doriti drive de Marshall, aceasta e pedala pe care o cautati.

 

Pretul pedalelor Wampler se invarte in jurul sumei de 200 $ , in SUA, la care se adauga transport, vama, etc.

O vand numai si numai fiindca am de finantat noi proiecte, pedala fiind in stare absolut exceptionala.

 

Eu cer numai 500 lei.

 

Va rog sa ma contactati aici, sau prin p.m.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Eu am avut pedala asta si mi pare camn rau ca am dat o...sufa incredibil printr un Marshall...are un gain frumos dar care cere un booster pt solo...CHIAR suna a Steve Vai asa cum se lauda cei dela Wampler..ins aiti trebuie un amp bun si difuzoare faine...eu am dat 9 mil pe ea cu tot cu transport edci 500 e un pret bun....

Succes la vanzare ....daca nu as fi avut 5 pedale de distors poate as fi luat o eu

bafta!

Link to comment
Share on other sites

Nu presupun ca te-ar interesa un Fulltone OCD in schimbul lui? Sa nu ramana neintrebata :).

 

Daca nu, uppers oricum!

 

Nu, multumesc, dar nu sunt interesat de schimb cu alte pedale.

 

Pe langa microfon Shure 58A as mai putea fi interesat de o chitara bas. Plus sau minus diferenta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.