www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist\clapar Cauta Trupa


Guest Michael256
 Share

Recommended Posts

Guest zamolxsis

Mult succes. e destul de greu sa gasesti oameni seriosi si care cu adevarat vor sa faca muzica si sa munceasca. Sper sa gasesti oameni cu care sa faci treaba!

Link to comment
Share on other sites

fantasie impromtu, dak o mai exersezi si nu o grabesti iti iese intr-un final, e dificila piesa intradevar , dak esti dispus sa intri intr-o colaborare sa-i zic asa, ar fi excelent .....si eu caut de ceva timp pe cineva cu clasica si rock-ul, dar am dat numai de lautari, cant la chitara clasica si electrica de 8 ani, am avut cantari prin cluburi, si full band s 2 band show, abordez genuri precum jazz, clasica, rock, pop, cu toate astea vreau o formatie de power - progressive.dak vrei sa facem o cantare ma gasesti pe id guitardodo666. numai bn

Link to comment
Share on other sites

Guest Michael256

un detaliu important in a gasi trupa mai usor e sa postezi si orasul in care esti/cauti sa iti gasesti trupa :)

ar fi mai usor ca sa te gaseasca lumea

 

Correct ..

 

Sunt in Bucuresti :)

 

Mult succes. e destul de greu sa gasesti oameni seriosi si care cu adevarat vor sa faca muzica si sa munceasca. Sper sa gasesti oameni cu care sa faci treaba!

 

Merci mult

 

dodorel - ti-am dat add

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Salut , daca te intereseaza sa fi clapar intr-o trupa de melodic death metal , da-mi PM sau suna la 0723129550 . Abordam stilul finnish melodeath , care este bazat pe clape , noi fiind infuentati de trupe precum Kalmah , Ensiferum , Children of Bodom si Wintersun .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.