www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Doua Pedalborduri La Pret De Criza !


Recommended Posts

Bafta la vanzare celor de la M&C Music !

Eu deocamdata atat pot face,si oricum nu ma interesa sa fac pedaliere ca la M&C Music pt ca nu am utilajele necesare si nici nu pot cumpara cantitati mari de material ca sa pot vinde fff ieftin.

Sper ca in viitorul apropiat sa reusesc sa fac si huse la cele pe care le construiesc eu ...

 

Cat despre pret...as fi incantat daca mi-ati sugera o varianta de pret ! Nu traiesc din pedaliere,asa ca sunt f dispus sa accept o sugestie a dvs.de pret...

Cat credeti ca merita ceea ce fac eu ?

Cu respect,si va astept cu o sugestie de pret !

Link to comment
Share on other sites

nelu faci chiar bine ce faci, tine de pret si promoveaza(-te) mai mult, spor!

 

Multumesc mult pt apreciere si sfat ! Sanatate multa si un an nou mai bun ! :)

 

Mai lasă din preţ. Un Kinsman Case, cu tot cu pedalboard, margini şi încuietori de metal, e 170 de lei la M & C Music. Arată mai bine, iar calitatea lucrăturii e excelentă.

 

Totusi va astept cu o sugestie de pret ..

Poate aveti dreptate,si trebuie sa las din pret.Nici o problema.Daca imi spuneti si cat as fi recunoscator.

Daca totusi imi oferiti o varianta de pret,sigur m-ar ajuta pe mine sa cer un pret corect pt produsul pe care il construiesc si il ofer la vanzare.

 

Cat despre pedalierele Kisman...din punctul meu de vedere,sunt pedaliere tip case,facute de fabrica care isi permite cantitate mare de material,au acelasi numitor comun cu pedalierele mele "PEDALUTELE "dar vizeaza un alt segment de cumparatori .

Cu respect si imi cer scuze pt greselile de scriere . :)

Edited by nelu_bass
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.