www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist Caut Trupa


Bogdi Skinny
 Share

Recommended Posts

Chitarist , 2 ani jumate experienta , 21 de ani , vaccinat cu toate actele la zi.

Caut trupa sa imi dedic timpul , ambitia si "talentele muzicale".

Ca si experienta , m-as clasa la nivel intermediar (nu mi-a permis timpul sa repet 2 ani jumate in continuu) , dar mereu este loc de mai bine. Sunt capabil sa cant ritm , lead si chiar ceva backing vocals (in functie de cerinte).

Ca si gen , ce as dori ar fi ceva thrash metal , heavy , melodic etc.....nu ma supar de e trupa de coveruri sau nu (desi ar parea tentat si de cateva creatii proprii). Exclus limbi in parc , limbi in biscuiti , paraomorati , gloantze pentru valentini si alte in genul , vreau ceva mai serios si mai agresiv , sa zic asa. Solicit si ofer seriozitate. De asemenea , mentionez ca am fost chitarist de lead intr-o trupa timp de 2 luni si ceva. Detin 2 electrice , acordajele folosite in principiu sunt standard si Drop C.

Cine pare tentat , sa imi dea PM aici , sau la ID-ul de yahoo : your_worst_nightmare_cob . Hai salutare si bafta voua.

 

P.S. : Pt cei care nu observa ce scrie (bine) in titlu , si eu chiar n-am nervi pentru intrebari de genul "de unde esti?" , raspunsul vi-l spun de pe acum. Anuntul este pentru Timisoara only.

Edited by Bogdi Skinny
Link to comment
Share on other sites

UP ! Nicio trupa din tm nu are nevoie? sau acum totu e pe grupuletze....nu se iau decat in cercuri de prieteni , exclus straini :)) Sunt foarte sociabil si dornic sa fac treaba , indiferent de cerinte :)

Sau daca este o trupa in formare , ce mai are nevoie de chitarist , mi-e bine si asa....nu trebe neaparat sa fie trupa cu vechime......

Pot canta lead , ritm , ce mi se cere.....ma descurc decent la amandoua.....decent , nu extraordinar (a nu se face confuzie) , pt ca in unele situatii se considera ca nu esti "chitarist" daca nu esti in stare sa canti ca malmsteen , cooley , lynch .....

Asadar , astept oferte , idei , sugestii , chestii , trestii , tralalalala....... :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.