www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mxr Zakkwylde Overdrive ( Zw-44)


Guest Metalzone91
 Share

Recommended Posts

Guest Metalzone91

Salut. Cum spune si titlul, vand o pedala MXR Zakk Wylde Overdrive. Este in stare de functionare perfecta!!! Foarte buna pentru a obtine un ton fat de distors sau folosita ca gain booster. Pedala este de asemenea foarte rezistenta. O vand din cauza ca urmeaza sa ma despart de amplificatorul meu si sa imi cumpar un procesor la care voi canta ascultand la casti.

 

Noua in magazin este 450ron. Eu o o vand cu 300ron sau 350ron cu tot cu adaptor (Boss 9v, 200mA).

Accept si schimburi cu casti studio sau doze JB/jazz. Sunt deschis si la alte oferte dar doar DOZE si CASTI.

NU SCHIMB CU ALTE PEDALE / AMP-uri etc

 

TRANSPORTUL ESTE IN GRIJA CUMPARATORULUI. Trimit in provincie. Se poate testa in Brasov la domiciliul meu.

 

Cu respect,

Pop Lucian - Ovidiu

Brasov

Edited by Metalzone91
Link to comment
Share on other sites

Guest Metalzone91

UP!! Astept oferte pana poimaine dupa pranz, dupa voi fi plecat pe litoral pana saptamana viitoare. Postati aici ofertele in continuare, voi citi cand revin si va voi raspunde.

 

Cu respect,

Pop Lucian - Ovidiu

Brasov

Link to comment
Share on other sites

Guest Metalzone91

Salut. Cum spune si titlul, vand o pedala MXR Zakk Wylde Overdrive. Este in stare de functionare perfecta!!! Foarte buna pentru a obtine un ton fat de distors sau folosita ca gain booster. Pedala este de asemenea foarte rezistenta. O vand din cauza ca urmeaza sa ma despart de amplificatorul meu si sa imi cumpar un procesor la care voi canta ascultand la casti.

 

Noua in magazin este 450ron. Eu o o vand cu 300ron sau 350ron cu tot cu adaptor (Boss 9v, 200mA).

Accept si schimburi cu casti studio sau doze JB/jazz. Sunt deschis si la alte oferte dar doar DOZE si CASTI.

NU SCHIMB CU ALTE PEDALE / AMP-uri etc

 

TRANSPORTUL ESTE IN GRIJA CUMPARATORULUI. Trimit in provincie. Se poate testa in Brasov la domiciliul meu.

 

Cu respect,

Pop Lucian - Ovidiu

Brasov

 

 

UP!!! oferta doar astazi 300ron + transport din partea voastra!!! Reducere de 50lei!! Diseara voi pleca din judet pentru o saptamana, ramane in vanzare si voi raspunde cand revin la restul ofertelor !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Metalzone91

Imi pare rau, pedala a plecat in dimineata aceasta spre XVH iar adaptorul spre simon laszlo. Se poate inchide. Multumesc RGC !

Link to comment
Share on other sites

Guest Metalzone91

De ce sa-ti para rau, ar trebui sa-ti para bine. :lol: :lol: :lol:

 

Imi pare rau pt el, si imi pare rau pt ca as fi preferat sa schimb cu un procesor :P hehe

Link to comment
Share on other sites

Guest Metalzone91

Draga XVH. Imi pare rau pentru neintelegere. Nici eu nu am stiut ce s-a intamplat de nu ai ridicat pedala si nu am stiut ca inca nu a ajuns la tine. Am fost informat de userul Airhead cu care ai vb si i-ai spus ca nu a ajuns inca la tine. Dupa ce am vorbit cu dansul, am sunat la FanCourier unde am fost informat ca pedala a ajuns inapoi din cauza ca nu s-a putut da de destinatar. Recunosc, greseala a fost a mea, am gresit o cifra cand am dat numarul de telefon iar probabil la domiciliu a 2-a oara n-au mai incercat insa au fost suficient de neseriosi incat sa nu ma sune nici pe mine sa ma anunte / intrebe ceva legat de acest lucru. Imi pare rau daca te-am incurcat cu ceva, am fost si plecat din judet si nu am putut verifica ce se intampla. Ma asteptam (ieri) cand am ajuns acasa sa merg la curierat sa ridic banii, cand colo a trebuit sa platesc transportul 75lei dus-intors. Asta este.. Imi pare rau pentru tot. Am facut suficiente tranzactii pe acest forum si sunt destui care pot spune ca nu sunt neserios. A fost doar o neintelegere.

 

Cu regrete,

Pop Lucian - Ovidiu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.