www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Chitarist Lead In Cluj-Napoca


Recommended Posts

Caut chitarist lead pentru trupa de hard rock/metal/punk din cluj-napoca,Anomaly. Singurele cerinte sunt ca sa cante de mai mult de 2 ani,sa aiba destula experienta pentru chitara lead,si sa stie sa cante si in drop tuninguri

Trupa canta momentan coveruri de la bullet for my valentine,drowning pool,three days grace,system of a down,CKY,etc., dar planuim sa incepem sa compunem...

 

Eu sunt Colcear Ionut...si ma puteti suna oricand pentru informatii sau daca sunteti interesati la nr :0755340648

Link to comment
Share on other sites

Guest negru_tudor

Salut,

 

Ma interesanta combinatie de trupe asa ca si gen. Ai sa dai ceva "mostre" cu trupa la o repetitie live sau ceva cantare?

 

Eu am ceva experienta, iti dau si ceva link-uri sa vezi. Nu am mai cantat foarte des in ultimul an pentru ca abia am iesit din faculta dar mai stiu cate ceva.

 

Anyway, ID-ul de mess e negru_tudor@yahoo.com daca vrei sa dai de mine (da-mi un mail mai bine ca pe mess nu prea stau).

 

Link-urile:

 

- piesa asta are si un solo

 

 

Is tipu cu LTD-ul negru.

 

Hai noroc!

 

Respecte,

 

Tudor

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Da si tu niste detalii despre trupa. Care e media de varsta, de cati ani canta membrii, si alte proiecte in care ati mai cantat fiecare. Tu ceri pe unu ce canta de minim 2 ani si se descurca cu drop tuning-uri, da nu zici nimic despre experientele voastre.

 

Cu stima,

Grezer Peter

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Da si tu niste detalii despre trupa. Care e media de varsta, de cati ani canta membrii, si alte proiecte in care ati mai cantat fiecare. Tu ceri pe unu ce canta de minim 2 ani si se descurca cu drop tuning-uri, da nu zici nimic despre experientele voastre.

 

Cu stima,

Grezer Peter

 

Media de varsta e in principal 16,dar vocalu are 19...ca trupa cantam de aproape un an...si...am avut un singur concert inainte...la festivalul caritabil Ghibstock

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.