www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Chitarist,clapar-Cluj


crysy
 Share

Recommended Posts

Salutare,caut un chitarist solo si (sau) clapar caruia sa-i placa si sa se integreze bine intr-un grup serios si implicat in munca pe care o desfasoara vis-a-vis de ceilalati componenti.Ca si stil avem in desfasurare proiecte pop rock,in special piesele celor dela SEMNAL M si COMPACT.Perspective reale de promovare! Pt. mai multe detalii va rog contactati tel...0740.773.701

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest bogdan rus

e interesanta oferta....eu cant la chitara de cativa ani.....am un fender strat si fac parte dintr-o trupa care nu stiu cat va mai tine....oricum, genul muzical pe care voi l-ati ales e simplut si mi-ar placea sa cant intr-o astfel de trupa :P

care e media varstei membrilor?

a, da....ar fi bine de notat....pana e vacanta, pot linistit veni la repetitii, dupa care doar in week-enduri

am uitat sa ma asigur daca mai e deschis topicul.Mersi

Link to comment
Share on other sites

Salutare,pt. proiectul de mai sus mentionat media de varsta este de.....~34 ani! Daca nu este un impediment,atunci va ramane sa stabilim o intrevedere pt.a discuta detalii. Dar vis-a-vis de proiectul acesta se mai afla in desfasurare un (altul) de coveruri comerciale cu o echipa mai tanara media....25ani! Pt. mai multe detalii te rog sa-mi lasi un nr. de tel.pt. a comunica,numai daca locuiesti in cluj.

 

 

 

MULTUMESC!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest bogdan rus

din pacate numai acum am vazut mesajul pe care l-ai lasat. rgc nu pare sa anunte pe mail replyurile. daca inca nu ai gasit chitarist, 0752418776. disponibil oricand dupa ora 14:00

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.