www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cautam Tovarasi De Cantare


Jewelia

Recommended Posts

Salut! nu stiu daca postez bine aici, dar...here it goes.

Caut o trupa care sa fie dispusa sa cante joia asta ( si, daca va place si mai vreti, chiar in fiecare joi) impreuna cu noi intr-un club din Bucuresti (clubul se cheama Razna Hanul cu Tei - e pe Lipscani, a fost inchis vreo cativa ani, iar acum e re-deschis de curand). Atmosfera e foarte lejera, oamenii de la club de treaba, primim banii luati pt intrare, puteti sa cantati cam intre 30 de min si o ora, depinde cat repertoriu aveti.

Noi suntem trupa Ender si asta e pagina noastra de facebook: http://www.facebook.com/trupaender

 

Contact: julya_gdy (yahoo)

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

 

Noi am putea fi una din trupele pe care le cauti din Bucuresti, care sa imparta "marile" venituri din urma cantarii cu voi. :respect:

 

Suntem trupa REBORN, ocolim sala lui Mihai Nebunu' si suntem niste oameni dintr-o bucata, chiar daca pe eticheta noastra de pret scrie "EXPIRAT". :)

 

Nu stiu ce stil cantati voi dar sunt convins ca ne vom intelege bine deoarece fiecare trupa vine cu prietenii/ publicul ei. Chiar si-asa, o data si o data tot ne vom intalni in aceeasi locatie sa impartim aceeasi scena.

 

Ah, era sa uit...

Atat pentru tine cat si pentru cei care va' sa vina... un link de myspace este oricand util.

 

http://www.myspace.com/rebornmetalromania

 

Si nu in ultimul rand... urmatoarele concerte REBORN sunt dupa cum urmeaza:

 

-joi, 23 iunie 2011 - IRON CITY (deci nu ne potrivim joia asta)

-vineri, 1 iulie 2011, Big Mamou

 

...si-ar mai fi un Fest la Pitesti, dar amanunte cu alta ocazie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.