www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand chitara electrica


dani
 Share

Recommended Posts

chitara este un reghin cu doza de atac schimbata...doza cea noua este doza coreana facuta de aceeasi firma care produce seymour duncan-urile.este din 2004...a iesit din garantzie anu asta prin iarna...are culoarea roshie.un grif destul de comod.vine cu un suport de chitara,o husa din piele neagra,cordon...si daca vretzi si o pana:P...pretzul este de 4 mil jumate negociabil.ma gasitzi pe id-ul morcov_inc@yahoo.com sau la nr de telefon 0745366404.sunt din galatzi.am pus doua poze...sunt singurele cu ea.sper sa se intzeleaga ceva

post-1491-1150629763_thumb.jpg

post-1491-1150629806_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

chitara e din 2004 ...eu am luat-o in 2005 si a iesi din garantzie anu asta...ca a stat pe stoc un an pana am cumpat-o...deci...nu o am de cine stie cat timp.partea misto e ca are o doza meseriasha,cea de atac si se aude mult mai bine decat un reghin obisnuit.are output-ul mai ridicat si are un sunet mai cald.iar la grif...este destul de comoda,se pot face multe chestii pe ea.ies frajoletzii bine.ce sa mai spun...mai intrebatzi-ma chestii:)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.