www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Marshall Gv-2 Guv'nor Plus


Recommended Posts

Se vinde pedala din titlu, cumparata de a userul Draugr.O vand din motive de oncompatibilitate cu chitaristul si pentru ca doresc sa imi achizitionez un Amp Marshall. Pedala este intr-o stare buna, Draugr poate confirma acest lucru, se afla in cutia originala cu manualul ei. Pretul ei in magazin este 265 de ron, iar eu o vand cu 180.

 

ID:raubtiermann

0747 470 670

post-8056-0-41727800-1307562160_thumb.jpg

Edited by Riff Hudson
Link to comment
Share on other sites

Marshall Gv2Plus este o pedala foarte buna si la un pret decent. Foarte buna pentru chitara ritm si deasemenea versatila (eu o foloseam cu succes pentru death metal, desi in general e folosita de cei care canta hard rock). De asemenea, pastreaza foarte bine caracteristicile chitarii. Va suna diferit, in functie de chitara/doze. O recomand in combinatie cu stratocastere. Daca se foloseste o chitara cu multe joase, este nesar un EQ pentru a adauga medii si inalte. GV2Plus e pedala analog la care am obtinut cel mai bun palm-mute (si am avut destule pedale: T-Rex Bloody Mary, Boss MT-2, MD-2 etc).

Pun si niste poze care sa arate starea in care arata pedala:

post-12031-0-14977100-1307602742_thumb.jpg

post-12031-0-60205700-1307602756_thumb.jpg

post-12031-0-19421100-1307602781_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Se vinde pedala din titlu, cumparata de a userul Draugr.O vand din motive de oncompatibilitate cu chitaristul si pentru ca doresc sa imi achizitionez un Amp Marshall. Pedala este intr-o stare buna, Draugr poate confirma acest lucru, se afla in cutia originala cu manualul ei. Pretul ei in magazin este 265 de ron, iar eu o vand cu 180.

 

ID:raubtiermann

0747 470 670

 

http://www.mcmusic.ro/product_view.php?BrandsID=4&BrandCategsID=109&BrandProductID=480

 

oferta mea e 150..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.