www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Line6 Dm4 - Distortion Modeler


Recommended Posts

Pedala se afla in stare estetica si functionala perfecta, nu era nici lipita in pedalboard. In curand atasez si pozele.

Prefer predarea personala la Cluj sau Oradea, dar daca e nevoie trimit ramburs oriunde in tara.

Demo:

Link Thomann: http://www.thomann.d...ion_modeler.htm

 

Pretul meu: 700 Ron

Contact: prin PM sau tel.: 0770 126 401

 

Mark

L.E.: ma intereseaza schimb pt o chitara electroacustica decenta, cu diferenta din partea mea daca e cazul.

Edited by mammoth_mark
Link to comment
Share on other sites

http://www.avaudiosy...ine_6_DM_4.html Vad ca in Romania e mai ieftin... nu stiu de ce dar...

 

Salut,

 

Mersi foarte mult pt avertizare, nu stiam de acest site. Am sa-i trimit un mail sa clarifice situatia. Daca nu e greseala la ei si pretul e intr-adevar atat de putin, prefer sa o pastrez pentru mine... Cred totusi, ca e imposibil sa fie o diferenta atat de mare. Revin cand am aflat ceva.

 

Respect,

Mark

Edited by mammoth_mark
Link to comment
Share on other sites

Salut

te intereseaza la schimb asa cevapost-17188-0-39842700-1304716264_thumb.jpg

 

 

Multumesc mult pentru oferta, dar nu am ce face cu un wireless. La majoritatea concertelor mele, in localuri, stam atat de inghesuiti, incat mi-ar ajunge si un cablu de un metru jumate pana la combo. :)

In principiu sunt interesat de o chitara electroacustica, microfon Sm58, chorus CS9 dar puteti incerca si alte oferte.

 

Respect,

Mark

Edited by mammoth_mark
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.