www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

carnatzi!


mario_d
 Share

Recommended Posts

un acelasi negativ somebody like me interpretat impreuna cu andreirosulescu,eu improvizez mai putin.sunt frumoase colaborarile intre forumisti,nu ar fi rau sa se mai intample colaborari de genul chiar la nivel de compozitii.

 

salve, maestre! nici eu nu am cuvinte (decat de lauda!) pentru ceea ce (poti sa) faci! ce poate fi mai bun decat o colaborare intre doi meseriashi? felicitari si tie si lui andrei! keep on rockin'!!! :)

la 100 m taste, desigur erotomania si suna beton! mama ei de panatie! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

bai nene vreau sa zic ca nu am fost mai onorat vreodata in viata mea ! Am cantat cu unul dintre cei mai tari chitaristi din romania... sunt super extaziat si ii multumesc lui marius ca m-a invitat la el acasa si m-a tinut pe haleala si pe bautura doar ca sa inregistram ceva si sa ne cunoastem mai bine. Iti multumesc inca odata marius!!!1 :):(:):)

Link to comment
Share on other sites

bai nene vreau sa zic ca nu am fost mai onorat vreodata in viata mea ! Am cantat cu unul dintre cei mai tari chitaristi din romania... sunt super extaziat si ii multumesc lui marius ca m-a invitat la el acasa si m-a tinut pe haleala si pe bautura doar ca sa inregistram ceva si sa ne cunoastem mai bine. Iti multumesc inca odata marius!!!1 :):(:):)

si eu iti multumesc ca ai venit si te mai astept.poate ne apucam de un proiect daca om avea timp,ar fi tare de tot

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

luna asta am sa ma scap de corvoada statului in chirie asa ca si tu esti invitat la mine acasa cu cea mai mare placere !! cat despre un eventual proiect in care sa fim implicati noi doi ... nici nu indraznesc sa sper la asa ceva ... mi-ar placea enorm :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

L-am ascultat si eu pe Robbo, si carnatzul acela, si colaborarea cu Andrei Rosulescu. Raman la ce am zis, esti un muzician incredibil Mario!

Felicitari!!!

merci tare mult man!pt mine conteaza mult ceea ce spui tinand cont de vremurile in care eram prichindel si veneam la voi la concert la screaming heads fiind un fan.merci inca o data si bafta cu baietii,astept sa va mai aud.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.