www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nevoie De Oameni Pentru Trupa


Numby
 Share

Recommended Posts

Salut RGC,

 

Valy aici, chitarist si vocal in proiectul Noisy Floor.

 

Noisy Floor a fost o trupa de Indie/Alternative ce suna ca strokes meets interpols meets foo fighters meets arctiv monkeys meets sonic youth meets bloc party. Mah rog you get the drill. Doar ca din cei 3 membri am ramas numai eu.

 

Am avut ceva expunere la un mom dat (un concert si in Silver Church) in care ne-au auzit cativa oameni destul de importanti si am ratat sa fim difuzati la radio.

 

Eu sunt extrem de serios dar tobosarul si basistul au alte lucrui going on right now.

 

AAAnyway. scurtul istoric over.

 

Iti place sa canti muzica misto si sa nu te limitezi la un gen muzical?

Cauti ceva serios ca intr-o zi sa canti la mii de oameni?

Vrei sa ai concert cat mai curand?

Daca raspunsul este da la cele 3, atunci hai sa ne intalnim la o bere si sa vorbim.

 

Sala de repetiti se gaseste imediat, voi sa aveti numai instrumentul propriu (ca tobosar nu ar strica macar un rad si fus ca un crash am eu).

 

Multumesc pentru atentie si sa speram ca se leaga ceva.

 

Numai bine,

Valentin

0727.042.774

noisyfloor@gmail.com

 

PS: Daca sunteti curiosi cum suna trupa, inregistrari din silver church pe Youtube daca dati search la Noisy Floor

Link to comment
Share on other sites

Guest Matei S

Salut RGC,

 

Valy aici, chitarist si vocal in proiectul Noisy Floor.

 

Noisy Floor a fost o trupa de Indie/Alternative ce suna ca strokes meets interpols meets foo fighters meets arctiv monkeys meets sonic youth meets bloc party. Mah rog you get the drill. Doar ca din cei 3 membri am ramas numai eu.

 

Am avut ceva expunere la un mom dat (un concert si in Silver Church) in care ne-au auzit cativa oameni destul de importanti si am ratat sa fim difuzati la radio.

 

Eu sunt extrem de serios dar tobosarul si basistul au alte lucrui going on right now.

 

AAAnyway. scurtul istoric over.

 

Iti place sa canti muzica misto si sa nu te limitezi la un gen muzical?

Cauti ceva serios ca intr-o zi sa canti la mii de oameni?

Vrei sa ai concert cat mai curand?

Daca raspunsul este da la cele 3, atunci hai sa ne intalnim la o bere si sa vorbim.

 

Sala de repetiti se gaseste imediat, voi sa aveti numai instrumentul propriu (ca tobosar nu ar strica macar un rad si fus ca un crash am eu).

 

Multumesc pentru atentie si sa speram ca se leaga ceva.

 

Numai bine,

Valentin

0727.042.774

noisyfloor@gmail.com

 

PS: Daca sunteti curiosi cum suna trupa, inregistrari din silver church pe Youtube daca dati search la Noisy Floor

 

http://forums.rgc.ro/topic/57665-vocal-caut-trupa-serioasa-cititi-aici/

 

plus bonus posibil tobar, posibil bas. In principiu mi-ar placea alternative, un bas carnos, tobe drepte ritm de dans :), chitara psihedelico-atmosferica. Daca te intereseaza, da-mi un semn si vorbim mai mult.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.