www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Unde Repeta Trupele Din Brasov...?


CernoBill

Recommended Posts

Salutare...Sunt de cateva luni in cautarea unui loc de repetat pentru trupa cu care cant. Intrebarea ar fi...unde repeta celelalte trupe din Brasov...? Ca doar n-o fi pustiu orasu' asta...

Dintre locurile pe care le stiu si le-am incercat, trebuie sa mentionez "sala" de pe Dobrogeanu Gherea (chiar peste drum de biserica), care e o jecmaneala pe fata: scule mediocre, camera netratata acustic, pret porcos de mare pentru ceea ce ofera.

Apoi, mai e o sala in Halchiu (sala lui Mitza, pentru cine il cunoaste), unde poti sa-ti faci treaba foarte ok...omu' e de treaba, si poti sa te intelegi cu el la pret. Problema ar fi ca transportul e destul de scump pana acolo, mai ales daca nu ai masina.

De alta sala eu unu' nu mai stiu...Daca mai stie careva ceva, sa sara...

 

Si inca o chestie nu inteleg...Chiar ar fi asa de dificil sa ne strangem cateva trupe, sa punem mana de la mana, mai un amp, un mixer, o boxa, sa inchiriem, eventual, un beci, si sa ne tragem o sala de repetitii A NOASTRA...?!

Link to comment
Share on other sites

Cred ca trupele din Brasov repeta in Cluj.......joke :respect:

 

Apoi daca puneti mana de la mana, man sa sti ca tare sunt si eu interesat cum merge treaba intre trupele alea ce contribuie la proiectul asta. Nu ca as fi pesimist, dar la mine la sala se cearta, componetii trupelor intre ei de la 7-5 lei cat trebuie sa dea de caciula pe o repetitie.:death:

Edited by Biggy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.