www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocalista - Caut Trupa In Bucuresti


Guest winter
 Share

Recommended Posts

Guest winter

Buna!!!

 

Sunt din Bucuresti, am 22 de ani ... caut trupa... :) ma intereseaza cam orice exceptand stilurile gothic, jazz si ska si trupele cu media de varsta de 15-17 ani. Am mai cantat in cateva trupe..fara succes insa :)

 

pt intrebari si discutii lasati, va rog, mesaj. Mersi!

Link to comment
Share on other sites

Guest winter

Buna!!!

 

Sunt din Bucuresti, am 22 de ani ... caut trupa... :) ma intereseaza cam orice exceptand stilurile gothic, jazz si ska si trupele cu media de varsta de 15-17 ani. Am mai cantat in cateva trupe..fara succes insa :)

 

pt intrebari si discutii lasati, va rog, mesaj. Mersi!

 

 

Inca o data, ma intereseaza cam orice mai putin stilurile gothic, jazz si ska :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Morrigan

ce dovedeste "vanatoarea fetitelor"?

 

Presupun ca bagatul aiurea in seama pe un topic doar pentru ca ii apartine unei persoane de sex feminin (vei observa ca topicurile asemanatoare ale tipilor nu se bucura de aceeasi atentie). Desi nu vad de ce ar trebui condamnata o simpla urare. Ma rog, succes si din partea mea, acum ca m-am bagat complet offtopic in seama pentru ca ma plictiseam.

Link to comment
Share on other sites

Guest winter

Presupun ca bagatul aiurea in seama pe un topic doar pentru ca ii apartine unei persoane de sex feminin (vei observa ca topicurile asemanatoare ale tipilor nu se bucura de aceeasi atentie). Desi nu vad de ce ar trebui condamnata o simpla urare. Ma rog, succes si din partea mea, acum ca m-am bagat complet offtopic in seama pentru ca ma plictiseam.

 

 

na..ok... da' presupun ca nu s-a gandit nimeni ca persoane care au scris aici ma cunosc si nu se baga aiurea-n seama.

 

mersi :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.