www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

vand distooarse


gibsonman
 Share

Recommended Posts

vand tech 21 xxl original in cutie,in stare excelenta la 3 mil negociabil si digitech hot head la 1,5 mil.accept schimb cu mxr distortion sau mxr doubleshot distortion.sau ma intreseaza sa cumpar una din astea doua.daca mai sunt alte propuneri de distors shoot them.pedalele ce le vand nu au absolut nimic,doar ca nu sunt pe stilul meu.

mai vand si ibanez cp-10 cu 1,5 mil in stare perfecta si pedala de volum proel cu 800000 lei.

noroc

Edited by jacksonman
Link to comment
Share on other sites

Guest CoolRock

Salutare man. Ma intereseaza urgent Ibanez-ul cp-10. Da-mi un id de mess ca sa putem vb.

Id mess : cbagyo

Tel: 0722549685

Link to comment
Share on other sites

Guest CoolRock

compresorul e in drum spre nenea coolrock.papa compresor

 

 

Merci mult !!!

 

ROCK ON !!

Link to comment
Share on other sites

"in continuare de vanzare :

 

- pedala volum marca proel 600000 lei

 

-pedala distors anal-og sau log(ana) digitech hot head 1400000 lei

 

-pedala overdrive/ce vreti voi,destul de reusita tech 21 xxl original made in usa alea alea,suna f bine incheiat alea alea, 2900000 lei

 

preturile sunt nenegociabile in limita bunului simtz.....adica daca va intereseaza faceti o oferta si vdm ce iese,o cantare,o ceva punct

"

numa bine,incheiat citatu.

a da si uitai,sa nu va prind ca ziceti ca e preturi proaste ca nu e.adica astea sunt asa adaptate la piata rumaneasca.dreacu,pana si in state se da mai scump de atat un tech xxl intro stare deplorabila.eu vil dau cu pitie,si banual.......

acu pot sa zic numa bine :)

Edited by jacksonman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.