www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

De Unde Va Faceti Achizitiile?


Blacklight
 Share

Recommended Posts

Azi s-a inchis un magazin online cu preturi foarte bune (cel putin la corzi) si nu mai stiu de unde sa cumpar cele necesare.

 

Voi de unde va cumparati utilizabilele? As vrea sa-mi recomandati un site cu preturi acceptabile dar mai ales cu transport prin Posta Romana.(Am avut incidente cu FanCourier si nu mai vreau sa lucrez cu ei.)

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Azi s-a inchis un magazin online cu preturi foarte bune (cel putin la corzi) si nu mai stiu de unde sa cumpar cele necesare.

 

Voi de unde va cumparati utilizabilele? As vrea sa-mi recomandati un site cu preturi acceptabile dar mai ales cu transport prin Posta Romana.(Am avut incidente cu FanCourier si nu mai vreau sa lucrez cu ei.)

 

Multumesc!

 

http://forums.rgc.ro/index.php?/topic/12185-magazine-virtuale-de-instrumente-muzicale-ro/

Link to comment
Share on other sites

Am intrat si eu pe site-ul lor si mi se pare foarte neprietenoasa interfatza, + k nu vad butonul de "Cumpara" .

 

Mi se pare putin cam incomod, ca si site :nay: weeeeeird

 

Unele siteuri nu fac comenzi online ci doar prin telefon.

 

Deci siteul e ca o brosura de produse,si mie mi s-a parut ciudat dar o sa sun maine sa vad cum e treaba

Link to comment
Share on other sites

Atunci, too bad for them, eu stau in Galati :lol:

 

Nici american music nu am auzit pana acuma...am cam ramas in urma :blink:

 

American music e din Focsani,siteul nu e inca inchis dar o sa vezi ca degeaba dai comanda,nimeni nu te baga in seama,cica inchid siteul

Pierderea lor,preturile sunt super,ar fi avut vanzare

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.