www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Cumpar] Efect De Tip Octaver De Calitate - Recomandari ?


Recommended Posts

m-ar interesa un efect de tip OCTAVER, sub forma unei pedale(nu efect de rack !!!).

 

poate stiti niste modele bune care sunt demne de luat in seama...

 

daca puteti sa-mi recomandati un asemenea tip de efect, va rog sa-mi lasati un reply insotit de un link unde se poate vedea efectul cu pricina si unde sunt trecute si datele tehnice...

 

multumesc mult. Marcian Petrescu

Link to comment
Share on other sites

@guitarsarpe ! merci mult de sugestie. sper sa gasesc undeva in Bucuresti sa probez anumite modele inainte sa cumpar ceva !

 

am vazut undeva o pedala foarte complexa de octaver facuta tot de cei de la Electro Harmonix... nu mai stiu cum se numea... stiu doar ca avea niste potentiometre liniare... vreo 5-7 potentiometre... puteai regla multi parametrii cu ea...

 

daca are cineva idee...???

 

a probat cineva noua pedala de tip octaver de la T-REX ???

 

mai astept sugestii. poate de la persoane din Bucuresti care au asemenea efecte si sunt dispuse eventual sa ma lase sa le probez...?

 

multumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

Guest dachsund

@guitarsarpe ! merci mult de sugestie. sper sa gasesc undeva in Bucuresti sa probez anumite modele inainte sa cumpar ceva !

aveau POG (sau chiar POG2) la magazinul de vizavi de Muzica, ala ingust si adanc

eu am fost mai demult si chiar POG am probat, dar nu mi-a placut.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.