www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Unde Este Topicul


Guest Dam
 Share

Recommended Posts

Am deschis mai devreme un topic si vad ca a disparut fara urma .Il rog pe adminul care l-a inchis ( asta daca l-a inchis cineva ..poate este din cauza site-ului) sa imi dea o explicatie.Multumesc  

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg ce vrei sa spui.Nu imi dau seama daca este o replica ironica la rugamintea mea sau nu

Edited by Dam
Link to comment
Share on other sites

 De cand este un administrator atotstiutor ? Ce calitati si ce simturi supradezvoltate are de este administrator? 

 

Va zic eu  -> NICIUNA / NICIUNUL (PUNCT) 

 

Mi se pare mai exagerata reactia voastra.Singura explicatie pe care mi-o pot da este ca stiti cine este persoana care se ocupa indeosebi de topicuri si il aparati.Este a 2-a oara cand pe forum sunt luat la misto si serios daca inteleg de ce.Ce este atat de suprasolicitant si atat de ipocrit in a cere o explicatie ? 

 

Cred ca ajung 5-6 cuvinte.

 

Si va rog daca nu sunteti adminul respectiv sa nu mai interveniti.

 

Multumesc

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mai baiete, adminii, ca restul membrilor acestui forum au metode de contact. Poti sa le trimiti un mesaj privat, unii chiar au trecuta adresa de mail sau de YM. Poti sa vezi care e online in momentul asta. Cum vrei sa nu fii luat la misto cu topicuri de genul asta?

Cred ca ai scris vreo 2 zile la topicul ala de te alarmezi in halul asta. Calmeaza-te, bea o bautura racoritoare, mananca o portocala. Revigoreaza-te cumva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.