www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Unora Nu Le Ajung Nici Macar 12 Corzi


lupul alb
 Share

Recommended Posts

Tu esti nou pe-aici asa-i?

 

Daca cauti bine o sa gasesti cel putin inca un topic vechi cu o gramada de videoclipe cu nebuni care canta pe 1000 de corzi. Videcolipul tau e cel mai banal posibil. Au postat altii aici pe forum chestii mai interesante. Trebuia doar sa cauti putin.

 

Am cautat numele tipului si nu am gasit. Cum altfel as fi putut sa caut? Ca doar nu ma apucam sa citesc tot forumul.

Si ca fapt divers, sunt mai vechi ca tine pe forum, chiar daca nu sunt la fel de activ.

Link to comment
Share on other sites

Tu esti nou pe-aici asa-i?

 

Daca cauti bine o sa gasesti cel putin inca un topic vechi cu o gramada de videoclipe cu nebuni care canta pe 1000 de corzi. Videcolipul tau e cel mai banal posibil. Au postat altii aici pe forum chestii mai interesante. Trebuia doar sa cauti putin.

 

Metheny banal? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

OK. Imi cer scuze ca am mai citit despre astea pana acuma pe alte threaduri.

Imi cer scuze si pentru ca nu am fost uimit de niste lucruri vechi pe care le stiam.

 

Threadul asta nu a fost creat pentru tine, dude. Unii nu au mai auzit nici de chitari cu mai mult de 6 corzi, give people a break.

Link to comment
Share on other sites

Atunci iaca aci:

 

http://www.youtube.c...h?v=r2BOApUvFpw

 

Si mai sunt o multime de nebuni din astia.

 

P.S. Nu pricep de ce minus la postul asta. Adik am dat niste exemple ca sa se lumineze cei care nu stiu. Adik am incercat sa ajut. Io cred ca lupu o innebunit de furie cand o vazut ca nu e nimic nou in ce o descoperit el si ca sunt atatia nebuni. Si pt ca io am fost ala care o postat videouri cu atatia care canta pe N-spe corzi imi tot da minus sa se razbune. Bafta lupule.

 

Beck, sa stii ca nu ti-am dat eu minus la postul asta, deabea acum l-am vazut si chiar o sa ma uit la linkurile tale cu placere. :)

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca toata functia cu +/- e o idee proasta. Nu postam pe forum ca sa ne dam note, si nu vad cu ne ajuta faptul putem da - degeaba la orice ne enerveaza, doar ca se simta prost respectivul. Pe Youtube au implementat chestia cu thumbs up/thumbs down, si din asta a inceput cea mai tampita chestie: "31 people were kicked in the head by a horse", "52 people are retards", etc.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca toata functia cu +/- e o idee proasta. Nu postam pe forum ca sa ne dam note, si nu vad cu ne ajuta faptul putem da - degeaba la orice ne enerveaza, doar ca se simta prost respectivul. Pe Youtube au implementat chestia cu thumbs up/thumbs down, si din asta a inceput cea mai tampita chestie: "31 people were kicked in the head by a horse", "52 people are retards", etc.

 

Subscriu (si nu iti dau plus ;) ) si ceea ce e si mai enervant e ca mai nou toate comentariile de genu de pe youtube se refera la Justin Bibilica....(nici nu auzisem de el inainte de a citi comentariile alea si ce bine era...)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.