www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Blackstar Ht Dual


Recommended Posts

salut adriano,

super pedala, pacat ca pretul nu-i prea scazut fata de cat e prin magazinele online din romania..

pe la 100 euro asa negociezi?

thx.

 

p.s. esti din.. romania? pentru curier..?

Link to comment
Share on other sites

Magazine din romania vand blackstar? frate cu tot respectul am sunat la cateva magazine care aveau POZELE a produsele blackstar pe site, dar niciuna avea ceva in stock, le aduc pe comanda.Eu cautam un combo sal testez.

La thoman este 198 euro, pedala este ca noa, am scos 50 euro din pretul la care se raportaza romani de obicei

Aniway pedala este reservata momentan, daca nu se vinde discutam de pretz dar in niciun caz 100 de euro. Numai bine

Ps. stau in ploiesti..:)

Link to comment
Share on other sites

Merci Dan!!

OFF TOPIC@AIND: Da tati, exact acolo am vorbit, dupa al 4 model pe care i am cerut pe care nu avea intrebarea mea a fost urmatoare:

IMI ziceti mai repede ce aveti in stock de la blackstar?? Raspunsul a fost acest: NIMIC ...in schimb ma propus un combo de alta firma de 75 de w (cand eu cautam ceva pana in 20...ma rog) pentru sa comand trebuia sa astept 3 septmane, cel putin, si am renuntat. Nu de altceva dar de craciun merg a casa si acolo gasesc din 30 de km in 30 de km magazine care til arunca dupa tine, care model vrei si te fac si discount ca este concorenta multa si italieni sunt inca in crisa.

De altfel trebuie sa specific ca baiat a fost foarte draguz si amabil, stiu sa trateze clienti, numai ca lucraza fara stock, care la ziua de astazi inseamna sa pierzi multi clienti. Trebuie sa inteleaga lumea ca pentru a castiga trebuie facute investitie, de asta se zice ca trebuie sacrificiu la inceput in afaceri...numai ca pe aici inca exista tendinta de gen: MA imbogatesc rapid din bani vostri si din munca voastra, eu bag inteligenta, voi bani!! De asta se vede la stirile firme care dau faliment si inchid zi de zi, ma rog, fiecare se gestionaza cum poate, nu vreau sa judec pe nimeni!

ON TOPIC: SE POATE INCHIDE. merci RGC si numai bine baieti!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.