www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Delay Lovepedal Echo Baby


Recommended Posts

Vind pedala delay Lovepedal Echo Baby. Face parte din seria de pedale mini de la Lovepedal, foarte potrivite pentru un pedalboard simplu si portabil.

True bypass, un knob exterior care regleaza delay-ul si modulatia, si reglaje interne pentru mix si feedback. Tot in interior se gaseste si un reglaj de gain, cu care se poate face ca atunci cind pedala este activata sa apara si un boost de volum, spre exemplu daca se foloseste la solo-uri.

Are lipit arici pe spate, este in stare foarte buna si perfect functionala.

Suna incredibil de bine, un delay foarte bogat si expresiv, mai ales cu ajutorul setarilor de modulatie. O dau numai pentru ca mi-am luat un Nova System care imi satisface nevoile momentane de efecte, insa delayul propriu zis din NS nu se compara cu cel Lovepedal.

Un demo cred mai mult decit edificator:

 

Se gasesc in Europa la foarte putini distribuitori, la preturi de 240-250 Euro

 

Pretul meu: 550 lei, negociabil.

Contact aici sau pe PM

Link to comment
Share on other sites

Pai daca ti-o doresti de ce nu o cumperi de la mine la jumatate de pret? :)

 

Adriano, intr-adevar super scule, pedala Pickle Vibe de la tine nu cred ca pleaca prea curind din rackul meu. In alte conditii as fi pastrat si Echo baby, dar cam am nevoie de bani si ma multumesc deocamdata cu delayurile din procesor.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.