www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Wah Wah Dunlop Original Crybaby Gcb95


Recommended Posts

Salut,

 

Surprinzator, am de vanzare un WAH WAH Dunlop Original Crybaby GCB95.

 

http://guitarshop.ro/produs.php?pid=547

 

 

Pret: 320 ron. Nou e 375, deci economisiti 50 ron.

Conditie: Aproape nou, a fost folosit de cateva ori.

Garantie: nu

Oras: Bucuresti. Pot trimite si in alt oras, dar pierdeti ocazia de-al testa si de-a vedea daca va place cum suna.

 

Mersi,

Link to comment
Share on other sites

Guest malakian

frate, ce naiba, cine intra la mica publicitate cauta ceva mai ieftin...mai ieftin adica la 50-60% din pretul din magazine...cum m-ai convinge tu pe mine sa iau pedala ta, cand pot sa mai pun 50 ron si stiu ca o iau de noua si cu garantie? app: daca tot ne iei cu d-astea de genul "economisiti nu stiu cat", puteai sa ceri bine merci 375 si sa zici ca economisim banii de autobuz pana la magazin:|

Link to comment
Share on other sites

frate, ce naiba, cine intra la mica publicitate cauta ceva mai ieftin...mai ieftin adica la 50-60% din pretul din magazine...cum m-ai convinge tu pe mine sa iau pedala ta, cand pot sa mai pun 50 ron si stiu ca o iau de noua si cu garantie? app: daca tot ne iei cu d-astea de genul "economisiti nu stiu cat", puteai sa ceri bine merci 375 si sa zici ca economisim banii de autobuz pana la magazin:|

 

Inteleg ca nu vrei o pedala noua cu 50 ron mai ieftina. La cum vorbesti, e clar ca pt tine 50 de ron e o suma infima, dar poate pt altii nu e. Nu inteleg de ce pierzi vremea postand pe forum: fuga la magazin, dar in liniste te rog.

 

Up cu ocazia asta.

Link to comment
Share on other sites

Omul are dreptate. Tu ai procedat corect, ai cerut un pret sub cel din magazin, dar la diferenta aia nu are sa ti-o ia nimeni dat fiind faptul, ca la magazin primesti si garantie 2 ani. Daca te uiti la pedalele de la mica publicitate, in general, pedala asta se vindea sub 250 RON. Oricum, spor la vanzare :)

Link to comment
Share on other sites

Omul are dreptate. Tu ai procedat corect, ai cerut un pret sub cel din magazin, dar la diferenta aia nu are sa ti-o ia nimeni dat fiind faptul, ca la magazin primesti si garantie 2 ani. Daca te uiti la pedalele de la mica publicitate, in general, pedala asta se vindea sub 250 RON. Oricum, spor la vanzare :)

 

e adevarat, dar vorbim de o pedala din otzel, foarte robusta. Nu e un produs de categoria telefon mobil care e facut din fabrica sa reziste x ore dupa care crapa. Daca merge bine la inceput, o sa mearga bine tot timpul, atata timp cat nu o bagi la 220.

 

Pedala e misto si nu vreau sa ma despart de ea pt atat de putini bani. Daca nu o vrea nimmeni, aia e, raman cu ea.

 

Iar despre "omu care are dreptate", permite-mi sa te contrazic: n-are el treaba.

 

UP.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.