www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Party rock


Guest GB
 Share

Recommended Posts

Guest MrJackson

Pai ma bensone ma, nici eu nu vreau tea party... dar la fel nu vreau sa se bage DT la o petrecere, ca ma face sa stau jos, si sa ma bucur de auditie...

Link to comment
Share on other sites

poate n-am citit io bine toate posturile de pe-aici(si sper ca nu) da in ce-am citit io n-a zis nimic nimic de rock n roll, rockabilly, southern rock, blues, soul si d-astea care mi se pare numa bune de petrecere...destul de dansabile si in acelasi timp super muzica.

Link to comment
Share on other sites

Guest alicedark

Asta e cam ce ascult eu cand mai beau pe la camin si n-am chef de "galagie" :) :

 

Gheorghe Dinica: Pentru cine am muncit, Vagabondul vietii mele

Prodigy, uneori

Bob Marley

Disco din 80, 90 (Kung fu fighting, Ghostbusters, Last night a DJ saved my life, Lambada, What is love, stayin' alive, U can't touch this, I'm too sexy, YMCA :) )

James Brown

Queen

ABBA

John Travolta

Piese romanesti vechi ( macarale, noi in anul 2000, magistrala albastra etc)

dupa aia ma imbat mai rau si pun Timpuri noi si Sarmalele reci

La sfarsit sunt muci, pun Frank Sinatra sau Bach si nu las pe nimeni sa se atinga de comp chiar daca nu e al meu :)

Daca nu, intotdeauna o sa mearga un White Stripes :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Frate io ascult rock asa...daa...la bairam la bautura merge si o MANEA".....am auzit de shpe mii de ori "roacheri" zicand asta....oricat ar fi la moda acum evanescence (sau evanenonsens) eu zic , ca un chef tare iese tot cu vechituri...daca vrei real rock party bagi ac/dc, europe, sabbath, ...sau mai degraba hard rock...chiar acu ma gandeam ce bine suna zz top la chefuri...m`am saturat fratilor de roacheri care dau petreceri cu cargo si metallica ...giiz..grow up odata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.