www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocalista - Caut Trupa


Guest winter
 Share

Recommended Posts

Guest winter

Buna! Pentru cine are o trupa deja si cauta vocalista fara exerienta :) care sa cante rock (gen nirvana, ceva metallica, ceva ozzy, ceva country, etc...) atata timp cat piesa e-n registru grav. Am cateva lectii de canto in spate dar nu o voce exceptionala (un pic atipica pentru o fata) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hello !

 

Uite eu am cateva piese care n-au versuri insa. Genul este hard-rock. Ma gandeam daca vrei sa incerci sa le faci ceva. Poate facem o colaborare, poate canti cu noi odata, daca esti din Bucuresti. Piesa o gasesti aici : http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=5...mp;#entry495526, am pus-o si in attachment, arunca un ochi si o ureche daca vrei. :)

 

Respect, Vic

Track_3.mp3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu ai putea sa pui mai multe detalii? Noi cantam heavy/thrash...vrem un solist nu gasim..am zis sa incercam sexul feminin daca la masculin nu am avut noroc(ati inteles situatia,nu va ganditi la prostii) vreau si eu sa stiu niste detalii si daca te itnereseaza...tine cont ca proiectul este foarte serios!

Link to comment
Share on other sites

Hello ,

 

noi cautem urgent o solista.

Noi cantam un gen Heavy Rock ( un mix gen Ozzy, GnR, Kiss, Wasp, Whitesnake, Dio) deci in general trupele 80s early 90s.Initial avem piesele noastre, unele cu text, altele nu, dar noi cantam si coveruri.

Daca esti din Bucuresti si interesata, suna la 0741 934835 ( Denis ) sau pe yahoo messenger ddking40@yahoo.de ( important este .de NU .com ! )

avem sala de repetitie,toti cantam de mult timp, dar nu ne intereseaza sa avem un profi.Important e sa-ti placa muzica si sa canti. Atat.

 

Cu Respect

 

Denis

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Salutare,

Am fi interesati de o intalnire , sa ne cunoastem, sa descoperim impreuna daca putem sa strangem mana in echipa noastra.

Lasa-ne un mesaj privat cu numarul de telefon sau contacteaza-ne la: 0724.119.092

Dealtfel, vezi ca am lasat si noi un topic

http://forums.rgc.ro...ativ-bucuresti/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.