www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedala Digitech Grunge Sk Dead


Guest aind
 Share

Recommended Posts

salut,

pentru ca tocmai am primit o placa de sunet e-mu 0202 , o sa-mi pastrez doar metal masterul si pot vinde celelalte doua efecte,

asadar:

 

digitech grunge si digitech death metal - 200 ron + taxele de curier.

 

digitech grunge e in stare foarte buna, nu am observat probleme pe carcasa, potentiometrele sunt foarte ok, l-am luat acum cateva zile de pe forum de aici:

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=4...digitech+grunge

 

digitech death metal am luat-o "live" de la un alt pitestean de pe forum, e in stare foarte buna doar carcasa are cateva mici ciobituri la vopsea, abia se observa:

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=4...digitech+grunge

 

la ambele pedale ofer alimentatoare si cate-o baterie toshiba alkalina.

Link to comment
Share on other sites

salut,

daca vinzi doar death metal-ul, lasa-mi te rog numarul de telefon (aici sau pm sau gigelmargel pe yahoo messenger)...s-ar putea ca sa vin in pitesti chiar maine :)

 

numai bine!

 

salut,

sigur, iti las un mesaj pe yahoo messenger.

 

apropos, sorry, trebuia sa precizez metodele de contact in primul post, ori PM pe forum ori via ym la petredaniel .

thx.

Edited by aind
Link to comment
Share on other sites

OK...daca ajung astazi prin pitesti te sun...multam!

 

multumesc gigimarga,

mai am la vanzare doar digitech grunge + alimentator + baterie toshiba alkaline = 100 ron + eventuale taxe de curierat.

Link to comment
Share on other sites

multumesc gigimarga,

mai am la vanzare doar digitech grunge + alimentator + baterie toshiba alkaline = 100 ron + eventuale taxe de curierat.

 

multam mult si eu aind...efectul este in stare estetica foarte buna si suna "suparat"...a fost primul distors pe care mi l-am cumparat acum cativa ani si mi se facuse dor de el :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.