www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Invitatie La Rockereala!


Guest CoolRock
 Share

Recommended Posts

Guest CoolRock

Wow, deci bem la "patrat" ? :)

 

 

 

Pai atunci va astept pe toti la RESITA !!!!!

Am sa va contactez sa va spun exact ! Merci mult pt intelegere !!

RESPEKT

Link to comment
Share on other sites

Noi multumim pentru invitatie ! De acolo vom pleca la Seini, Maramures, deci putem spune ca trupa Rising Shadow se va afla intr-un mini turneu. Bucuresti - Resita - Seini, Maramures la Eastwes Fest - Bucuresti. Bere sa fie ! :)

 

Zilele astea (poate chiar azi) vom updata si siteul, numai vezi te rog pe PM ca ti-am trimis mesaj ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest mr. self destruct

Ce se mai aude cu DVD-ul ala?E gata?Daca da, cum intram in posesia lui?In curand (peste vreo 3 saptamani), odata cu inregistrarea noului material, lansam www.coroziv.com si am vrea sa punem bucati din concertul de la Resita pe site.

Daca se mai organizeaza vreo manifestare muzicala....count us in! :)

Lasati mesaj pe trupa_coroziv@yahoo.com sau coroziv_tm@yahoo.com.

Multumim mult!Resita rules! :)

COROZIV crew

post-1991-1151227806_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. self destruct

Am pus filmuletul asta pe www.youtube.com (pt cei ce n-au chef sa il mai descarce) :)

Il puteti vedea la

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest CoolRock

@ CoolRock...

Vrem sa punem si noi pe site anuntul cu locatia din Resita si ora la care se va tine concertul.

Ne poti da te rog mai multe amanunte ? Se va tine la Club Ateneu ? Multumesc.

 

 

 

Salutare si scuze de intarziere. Am avut mari probleme cu organizarea acestui concert, dar in final sper sa reusim. Sa-mi spui daca veniti nu de alta dar am vazut un afis cu EAST WEST FEST, care pica in aceeasi zi, si erati si voi trecuti pe afis. Nu ne-au aprobat proiectul de finantare....dar pana la urma am reusit sa obtin ceva din alta parte. Trebuie sa va anunt ca am facut rost numai de CAZARE si MASA, fara bani de transport.

Nu am putut sa fac rost de bani pt transport. E ok daca nu o sa veniti...am sa va inteleg...dar trebe sa ma credeti ca si asa a fost foarte greu. Concertul ramane tot cum am stabilit ..in data de 21 IULIE. Trebuie sa ma anunti pana luni, pt ca eu trebuie sa fac un anunt la radio, si trebuie sa spun ce formatii vor canta. Nu pot sa postez nici pe forum pt ca nu stiu inca cine canta sigur. Merci mult de intelegere

 

 

ROCK ON

Link to comment
Share on other sites

Afisul pe care probabil l-ai vazut cu festivalul de la Seini, Maramures este probabil cel vechi. Intre timp s-au facut altele. Noi am vorbit sa nu mai cantam in data de 21 la East West Fest inca de acum 1 luna, daca nu si mai bine. Ni s-a aprobat destul de greu dar s-a rezolvat pana la urma sa cantam pe 23 iulie, in ultima zi si asta numai sa nu ratam concertul de la Resita. In ceea ce priveste transportul nush ce sa zic... e cam delicata problema. Cel mai bine este sa iei legatura cu Paul sau discutam pe privat. Bafta ! :)

 

Am ID-ul de mesenger catalinozaurusrex

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.