www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mica Publicitate


Guest domnul Rig
 Share

Recommended Posts

Guest domnul Rig

Am o rugaminte - daca puteti sa faceti cumva ca oamenii care posteaza la mica publicitate sa aiba completat macar un camp la profil de genul e-mail, yahoo! id etc. fiindca unii se inregistreaza, pun topicul si apoi freaca menta si e greu pentru cei interesati sa dea de ei. Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Rigoletto, nu putem sa obligam pe nimeni sa-si completeze campurile de care vorbesti. Sunt date pe care orice user are dreptul sa le mentina private daca asta doreste. Daca un vanzator nu da date de contact si nu raspunde nici in thread-ul cu vanzarea nici la PM-uri atunci e absolut problema lui, el are de suferit.

 

cristi, mie imi suna interesant - dezbatem.

 

glass, si la tine dezbatem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

totusi se poate aranja ceva si in privinta datelor de contact..

de exemplu ar putea fi obligatorii doar pt useri care vor sa posteze la mica publicitate un anunt nou ... ..sau existe un al 6 lea amendament prin care sa fie obligati sa lase o modalitate de contact ..alta decat forumul

Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig
de exemplu ar putea fi obligatorii doar pt useri care vor sa posteze la mica publicitate un anunt nou ... ..sau existe un al 6 lea amendament prin care sa fie obligati sa lase o modalitate de contact ..alta decat forumul

 

Asta ziceam si eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

sa sti ca intotdeauna cand nu mai gasesti un anunt, din cauza ca vand altii fel de fel de prostii, gen corzi sau volane, exista intotdeauna optiunea de Search, facilitate oferita de acest forum, care iti gaseste imediat ce cauti :)

Link to comment
Share on other sites

sa sti ca intotdeauna cand nu mai gasesti un anunt, din cauza ca vand altii fel de fel de prostii, gen corzi sau volane, exista intotdeauna optiunea de Search, facilitate oferita de acest forum, care iti gaseste imediat ce cauti :)

Da, dar incepatorii(in ale muzicii sau ale forumurilor) carora le sunt adresate majoritatea produselor poate nu sunt atat de familiarizati cu optiunea Search si ar fi mult mai convenabil sa fie mai aranjata rubrica sa se descurce oricine mai cu usurinta... sustin ideea lui cristi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest tudor.

Ideea cu subtopicuri era buna

Uite inca una : anunturile inchise (cel putin din mica pub.) sa fie sterse (dupa o oarecare perioada) ...

+1

si mie mi se pare o necesitate stergerea topicurilor inchise...

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

si daca s-ar putea face niste subtopicuri pt chitari, ampuri, pedale ar fi tare bine..

pt ca un amp isi gaseste mai greu client si e nasol & penibil sa dai "up" ca sa nu se piarda anuntul printre intre alte anunturi despre corzi , volane sau alte accesorii de genu asta..

partea asta s`a uitat ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest tudor.

propun ca cei care deschid threaduri in mica publicitate, sa le poata inchide, si eventual redeschide, singuri, fara a cere ajutorul unui moderator... :)

cred ca va iesi o varza de nedescris :)

(doar o opinie :) )

Edited by tudor.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

era vorba de un anunt pe care mi l-ai modificat cand a fost reorganizata publicitatea, plus o mica intrebare cu privire la modul in care se acorda cate un sticky.

 

dar e clar, daca nu faci nici macar efortu sa citesti privatu inainte sa raspunzi pe topicul asta nu are nici un rost sa incepem o polemica.... ar sfarsi in mod tragic in desertu' nuclear

 

ramai sk8BOARD MODERATOR acolo ca e misto, faci treaba buna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.