www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Boss Sd 1; Vox Amplug Ac30


Recommended Posts

Decid sa ma degrevez de doua jucarii pe care nu le-am mai folosit de ceva timp si care practic nu-mi mai sunt de folos.

 

Boss SD-1 - dk nu ma insel l-am luat acum vreo 5 luni de la Fender shop din Buc si l-am uitat in cutie. A fost folosit doar de 2-3 ori la niste repetitii, arataca impecabil fara nici un fel de zgarietura. Motivul pt care il dau este ca am un BadMonkey iar canalul de lead din amplif meu suna f bine. nu imi mai trebuie altceva.

Pret 150 RON

 

Vox Amplug AC30 cumparat cu cateva luni in urma de la userul simionescu (scuze dk gresesc), nu mai am nevioe de el deoarece mi-am achizitionat amplificator.

Ideal pentru studiu individual fara a deranja pe nimeni si un sound pe masura.

Pret 80 RON

 

Eventual schimb ambele cu o chitara acustica pt practice / o pedala tuner mai precisa

 

Luate impreuna 200 RON

Contact: 0763692612

 

Poze: cand imi gasesc cablul de date :)

Link to comment
Share on other sites

Inca nu am reusit sa fac poze

Amplug AC30 (fara urme de uzura)

http://www.mcmusic.ro/product_view.php?Bra...dProductID=1354

 

Boss SD1 arata impecabil

http://www.esound.ro/Boss-SD-1-SUPER-OverDrive,p-4834.html

 

Eventual schimb cu o chitara acustica pt studiu (chiar nu am pretentii sincer) + diferenta din partea mea acolo unde este cazul.

Luate impreuna 200 RON

UP

Link to comment
Share on other sites

Observ ca sunt cativa useri care m'au luat foarte in serios in legatura cu donatia. Cu riscul de a starni cateva polemici vreau sa mentionez k a fost doar o gluma in speranta k mai destind si eu atmosfera p-aici daca tot nu ma baga nimeni in seama! :) Nu prea sunt adeptul chestiilor gratis.

Ma gandesc totusi sa schimb un pic strategia: cine imi da ceva la schimb in val de 200 ron pe ele? In calcul ar putea intra:

1. Niste cabluri tapene jack-jack 1/4 (2-3m) clasa A ar fi super; cabluri conectoare pt pedale / pene (chestii trestii)

or

2. Acumulatori 9v si/sau incarcator

or

3. o pedala de Wah

or astept sugestii... pot fi si produse care depasesc valoare cu dif de rigoare din partea mea unde e cazul. Discutam, negociem, de mentionat ca produsele date spre schimabre trebuie sa echivaleze cu cel putin 200 ron aflate in starea SH (cu wear and tear sfecifice). Nu veniti cu preturi la produse noi.

<<<Va astept cu doru'n pept>>>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.