www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Carcase De Pc Personalizate Si Multe Accesorii!


Wyldechild
 Share

Recommended Posts

Carcasele din poza sunt numai mostre,se pot face la comanda orice model cu pozele dumneavoastra. Accesoriile sunt la fel de interesante,neoane,ventilatore colorate si multe altele. Garantie 5 ani la orice carcasa personalizata :) Pt contact YM: babu_wylde sau 0729852702

post-1317-1145462518_thumb.jpg

post-1317-1145462535_thumb.jpg

post-1317-1145462559_thumb.jpg

post-1317-1145462594_thumb.jpg

post-1317-1145462619_thumb.jpg

post-1317-1145462685_thumb.jpg

post-1317-1145462797_thumb.jpg

post-1317-1145462821_thumb.jpg

post-1317-1145462839_thumb.jpg

post-1317-1145462856_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

un pret ceva? ca ma intereseaza

 

pretul depinde de ce accesori vrei pe carcasa,fiecare o face cum vrea ..........o carcasa ca ceea din poze ajunge undeva in jur de 130 ron -150 ron cam asa dar putem sa facem si cu alte poze,yo stiu cu chitari cu nush. Veniti voi cu idei eu le fac!

Link to comment
Share on other sites

C\t de customizabile sunt carcasele? Ca eu daca vreau ceva de genul

* buton din ala ca la metrou, pus sus, pentru ON/off + indicator power (3 led verz) si HDD (1 led rosu)

* 2 mufe usb cu tot cu cabluri in fata (cablurile sa fie separate, ca sa fie compatibile cu toate placile de baza)

* ventilatoare ball bearing sau ever-lubricate bearing (vezi www.quartz.ro)

* canal de aer sau ventilator deasupra procesorului

* filtre de aer la ventilatoarele de intrare

* masti pentru 2 unitati optice (gen usita cu arcuri care se rabate impinsa de tava unitatii optice

* fan controller cu 3 potentiometre

 

Nu vreau culori sclipitoare, neoane, leduri & stuff, poate un paintjob interesant si functionalitate la chestiile alea

 

intrebarea e... daca se poate? si cat ar costa asa ceva?

Link to comment
Share on other sites

Deci sa inteleg ca voi doi face paint-job-urile alea... ia zi... pe chitare nu va bagati ?

 

 

Deci nu sunt PAINT joburi pt ca nu vopsim sau air brush uim :) Ar fii costat mult mai mult,am discutat cu colegii mei si se pare ca eu ma voi ocupa de partea cu chitarile. DECI FRATI CHITARISTI daca vreti poze sau yo mai stiu ce modele pe frumoasele voastre chitari probabil ca o sa ajunga in jur de 1 milion +sau- depinzand de gradul de dificultate. vb pe YM babu_wylde sau 0729852702 ,sa discutam despre detalii si preturi mai exacte

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Sorin

Salut Wyldechild Am si eu o intrebare.... Eu sunt mort dupa manga and stuff(desene japoneze pentru cei ce nu stiu) :) ...Ma bate gandul de ceva timp sa-mi pun ceva de genul pe chitara. Deci cum e? Poti pana la urma sa customizezi si intrumente? Ar fi suuuper cool. Ce sunt alea? Imprimeuri..? Colante? Cat ar costa pentru un job pe chitara?

Link to comment
Share on other sites

DRAGON BALL Z RULEZ :) !!! Mah pana acum am facut numai pe carcase pc,dar materialul folosit,care fixează pozele pe suprafete am inteles ca este valabil pt foarte multe suprafete. Problema ar fii ca nu am poze cu Manga la rezolutie din asta mare ca sa iasa pozele klumea. Daca faci tu rost cu ce vrei ma contactezi si vedem ce facem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sorin

Bah Wyldechild you made me happy!!!!!! .... Din ce oras esti? Eu sunt din Brasov

Cu pozele nu ar fi problema... Cam ce rezolutii te intereseaza?

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.