www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ibanez Ts-7 Tube Screamer 150 Lei


Recommended Posts

Vand Ibanez TS-7, merge si arata ca nou. pret 150 lei pret fix, cine vrea si la asta negocieri de pret sa se abtina- costa 240 lei in magazinul muzica,se stie. se poate proba daca vreti, nu-i problema(in bucuresti), iar pentru cine vrea sa-l cumpere din afara bucurestiului plateste transportu.

contact la 0749551943 ,pm sau pe yahoo la id-ul thebopfish.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai cauta putin, chiar este cineva care vinde un Ibanez TS7 la 150 lei.

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=47198&hl=

 

Da, dar nu mai are garantie pedala din anuntul acela (chiar daca e in perfecta stare estetica si functionala), si nu trimite nici in afara Bucurestiului, iar pretul e acelasi cu cel de aici. Eu zic ca cel care vrea un TS7 sa il cumpere pe ala mai nou :). A, si 150 mi se pare un pret beton, avand in vedere ca se apropie deja de pretul unei pedale Behringer de plastic.

 

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Da, dar nu mai are garantie pedala din anuntul acela (chiar daca e in perfecta stare estetica si functionala), si nu trimite nici in afara Bucurestiului, iar pretul e acelasi cu cel de aici. Eu zic ca cel care vrea un TS7 sa il cumpere pe ala mai nou :) . A, si 150 mi se pare un pret beton, avand in vedere ca se apropie deja de pretul unei pedale Behringer de plastic.

 

Bafta la vanzare!

 

Aveam impresia ca el cauta sa cumpere un DS7, si stiam de anuntul tau. Imi cer scuze pentru greseala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.